Prieš akistatą su „Žalgiriu“ „Olimpia“ krepšininkai buvo sutrypti ALBA ekipos

Antradienį Eurolygos dvikovoje Berlyno ALBA (6/12) namuose 83:63 (20:12, 25:21, 15:18, 23:12) sutriuškino Milano „Olimpia“ (6/12), kuri penktadienį namuose priims Kauno „Žalgirio“ krepšininkus.

Jaleenas Smithas<br> Imago/Scanpix nuotr.

2023-01-10 20:46, atnaujinta 2023-01-11 00:08

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Olimpia“ krepšininkams buvo pavykę atsilikimą sumažinti iki 5 taškų (57:62), tačiau šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako ir likus žaisti 3 minutes turėjo užtikrinamą pranašumą.

Per likusį laiką „dizaineriai“ sugebėjo tik dar toliau atitolti nuo ALBA krepšininkų ir patyrė eilinį skausmingą pralaimėjimą.

Nugalėtojus į priekį vedė Maodo Lo, kuris pasižymėjo 17 taškų (2/4 dvit., 3/8 trit., 4/4 baud.), 2 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 4 rezultatyviais perdavimais, 2 klaidomis ir 16 naudingumo balų.

ALBA: Maodo Lo 17, Jaleenas Smithas 16, Benas Lammersas 12.

„Olimpia“: Timothe Luwawu-Cabarrot 16, Brandonas Daviesas 13, Billy Baronas 9.

ALBA šventė tris pergales paeiliui ir turėdama 6 laimėjimus užima 16-ąją vietą.

„Olimpia“ praėjusiame ture 66:82 nusileido Pirėjo „Olympiakos“ komandai ir su 6 pergalėmis rikiuojasi paskutinėje, 18-oje pozicijoje.

Pirmoje komandų dvikovoje Milane po pratęsimo 80:74 pergalę šventė ALBA krepšininkai.