Po prasto starto atsigavęs „Monaco“ įveikė „Olympiakos“

„Monaco“ (12/6) klubas su Donatu Motiejūnu namuose 64:60 (8:20, 23:14, 15:8, 18:18) palaužė Pirėjo „Olympiakos“ (11/7) komandą.

Po prasto starto atsigavęs „Monaco“ įveikė „Olympiakos“<br> Monaco twitter nuotr.

Jan 10, 2023, 7:45 PM, atnaujinta Jan 11, 2023, 12:52 AM

Rungtynių pradžioje situaciją aikštėje kontroliavo svečiai, o beveik 8 minutes vienintelius 4 „Monaco“ taškus buvo pelnęs D.Motiejūnas.

Svečiai į antrąjį kėlinį žengė pirmaudami 20:8, tačiau savo persvaros išlaikyti nesugebėjo ir monegaskai palaipsniui didindami savo persvarą lemiamą ketvirtį pradėjo pirmaudami 46:42.

Likus rungtyniauti 2 minutes šeimininkai pirmavo 59:53, tačiau Aleco Peterso ir Shaquille’o McKissiciaus tritaškiai rezultatą išlygino.

Prasidėjus paskutinei minutei Mike’as Jamesas dvitaškiu grąžino pranašumą „Monaco“ komandai, o šeimininkams apsiginus Alpha Diallo likus žaisti 10 sekundžių pataikė 1 baudos metimą ir monegaskai pirmavo 62:59.

Nieko nelaukdami šeimininkai prasižengė prieš „Olympiakos“. Prie baudų linijos stojęs Kostas Sloukas pirmą metimą pataikė, o antrasis šūvis skriejo pro šalį. Kamuolį atkovojo šeimininkai ir M.Jamesas dvitaškiu su sirena užtikrino „Monaco“ pergalę.

D.Motiejūnas per 16 minučių pasižymėjo 6 taškais (3/3 dvit., 0/1 trit.), 8 atkovotais kamuoliais ir 11 naudingumo balų.

„Monaco“: Mike’as Jamesas 19, Alpha Diallo 16, Yoanas Makoundou 9.

„Olympiakos“: Alecas Petersas 12, Kostas Sloukas 10, Moustapha Fallas 9.

„Monaco“ pirmąjį turą užbaigė 80:100 pralaimėdami Belgrado „Partizan“ klubui ir turėdami 12 pergalių užima 2-ąją poziciją.

„Olympiakos“ prieš tai buvo laimėję dvi rungtynes paeiliui ir turėdami 11 pergalių užima 4-ąją vietą.

Pirmoji klubų akistata Pirėjuje baigėsi „Monaco“ pergale 81:76.