„Maccabi“ krepšininkai pasiekė revanšą prieš „Partizan“ ekipą

Tel Avivo „Maccabi“ (10/8) ekipa namuose 90:81 (24:13, 22:26, 18:14, 26:28) pranoko Belgrado „Partizan“ (8/10) klubą.

L. Brownas.<br> Maccabi klubo nuotr.

Jan 11, 2023, 8:55 PM, atnaujinta Jan 11, 2023, 11:28 PM

Pirmajame kėlinyje susikrovę dviženklį pranašumą „Maccabi“ krepšininkai visas rungtynes kontroliavo situaciją aikštėje.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai net 4 kartus atsilikimą buvo sumažinę iki 6 taškų, tačiau Tel Avivo krepšininkai į visus varžovų bandymus prisikelti atsakė tiksliais metimais.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Lorenzo Brownas. Ispanijos pilietybę turintis amerikietis pelnė 21 tašką (7/13 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 ir prarado 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdvimus ir rungtynes baigė su 17 naudingumo balų.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 21, Bonzie Colsonas 19, Jarellas Martinas 13.

„Partizan“: Kevinas Punteris 22, Dante Exumas 17, Zachas LeDay’us ir Aleksa Avramovičius po 15.

„Maccabi“ praėjusiame ture 65:98 neprilygo Madrido „Real“ komandai ir turėdami 10 laimėjimų užima 8-ąją poziciją.

„Partizan“ klubas prieš tai buvo laimėjęs 4 rungtynes paeiliui ir su 8 pergalėmis užima 11-ąją vietą.

Pirmose tarpusavio rungtynėse „Partizan“ laimėjo 96:88.