„Baskonia“ ir toliau duobėje – ją sudaužė „Partizan“

Penktadienį Eurolygoje savo dvikovą žaidė Belgrado „Partizan“ ir pasztaruoju metu buksuojanti Vitorijos „Baskonia“ klubas, kuriai atstovauja Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis. Baskai ir vėl buvo nubausti, nusileidę serbams 65:83 (17:29, 19:18, 14:20, 15:16).

R. Giedraitis<br>Baskonia twitter nuotr.

2023-01-13 21:12, atnaujinta 2023-01-14 00:14

Namie kovojęs „Partizxan“ jau pirmame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą 22:12, o antrame jau pirmavo 47:28. „Baskonia“ dar trečiame kėlinyje siekė sugrįžti į rungtynes ir sumažino atsilikimą iki 48:57, tačiau tai buvo viskas.

Rokas Giedraitis per 16 minučių įmetė 4 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 3 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis rungtyniavo 28 minutes, įmetė 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo 9, perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 17 naudingumo balų.

„Partizan“: Urošas Trifunovičius 15 (3/4 tritaškiai, 18 naud. bal.), Ioannis Papapetrou 13 (3/5 tritaškiai, 6 rez. perd., 19 naud. bal.), Kevinas Punteris 12 (3/5 tritaškiai), Mathiasas Lessortas 11 (5 atk. kam., 20 naud. bal.), Yamas Madaras ir Dante Exumas po 10.

„Baskonia“: Vanja Marinkovičius 16 (4/9 tritaškiai), Maikas Kotsaras ir Stevenas Enochas po 9, Dariusas Thompsonas 8.

Prieš du turus lyderiu buvęs baskų klubas pastarąsias kelias rungtynes sužaidė itin nesėkmingai – dukart pralaimėjo ir prarado pirmąją vietą.

Pradžioje „Baskonia“ netikėtai krito Vokietijoje nuo net 12 turų nelaimėjusios Berlyno ALBA ekipos 84:85, o šią savaitę mače su kita vokiečių komanda Miuncheno „Bayern“ buvo aptalžyta 79:92.

Prieš šias nesėkmes baskai turėjo šešių pergalių iš eilės seriją.

„Partizan“ šią savaitę žaistame mače išvykoje nusileido Tel Avivo „Maccabi“ 81:90.

Tačiau prieš šią nesėkmę sekė net keturi iš eilės serbų laimėjimai, kai buvo įveiktas „Monaco“ klubas, taip pat Miuncheno „Bayern“, Stambulo „Fenerbahce“ ir Stambulo „Anadolu Efes“.