Dviejų Eurolygos lyderių mūšyje „Olympiakos“ skausmingai pamokė „Real“

Eurolygoje penktadienį buvo susikirtę dviejų lyderių keliai: Graikijoje santykius aiškinasi Pirėjo „Olympiakos“ ir turnyro pirmoje vietoje buvęs Madrido „Real“ krepšininkai. Pirėjo atstovai pasivijo pergalėmis ispanus, iškovoję 13-ąją sėkmę prieš Madridą 73:60 (19:15, 17:13, 18:16, 19:16).

Pirėjo „Olympiakos“<br>olympiacosbc.gr nuotr.
Madrido „Real“<br>G.Bitvinsko nuotr.
Pirėjo „Olympiakos“<br>olympiacosbc twitter nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Jan 20, 2023, 8:45 PM, atnaujinta Jan 20, 2023, 11:17 PM

Šeimininkai be didesnio vargo išsiveržė į priekį ir diktavo sąlygas tris kėlinius. Ketvirtame kėlinyje „Olympiakos“ buvo priekyje 56:44.

Net ir likus grumtis 3 minutes situacija nesikeitė ir Pirėjaus ekipa ramiai pirmavo 65:51 bei artėjo prie 13-osios pergalės turnyre. Be to graikai neleido ispanams atsirevanšuoti.

„Real“ pataikė vos 12 proc. tritaškių (3/25).

„Olympiakos“: Thomasas Walkupas 18, Aleksandras Vezenkovas 15 (0/6 trit., 5 atk. kam.), Kostas Sloukas 11 (6 rez. perd., 5 kld.), Shaquielle‘as McKissicas 8, Tarikas Blackas (9 atk. kam.) ir Kostas Papanikolaou – po 5.

„Real“: Walteris Tavaresas ir Džananas Musa – po 12, Mario Hezonja 9, Sergio Llullas (0/6 trit.) ir Guerschonas Yabusele – po 6.

Karališkasis ispanų klubas turėjo iki penktadienio trijų pergalių seriją, o praėjusiame ture išvykoje susitvarkė su Berlyno ALBA 84:77.

Per pastaruosius šešis turus Madrido krepšininkai yra pralaimėję tik kitam Ispanijos klubui Vitorijos „Baskonia“ 86:92 ir Kauno „Žalgiriui“ 72:81.

Graikai praėjusią savaitę šiaip ne taip sėkmingai išnešė kailį iš Bolonijos, kur įveikė „Virtus“ 85:83.

Pirmoje šių komandų akistatoje laimėjo būtent Pirėjo atstovai, o pergalę lėmė vos du taškai – 89:87.

„24/7“: ar turite už ką balsuoti, ponia Seimo pirmininke?