„Žalgiriui“ netinkamas rezultatas: „Fenerbahce“ krito Tel Avive

Su Kauno „Žalgiriu“ dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose varžybose kovojanti Tel Avivo „Maccabi“ (14/13) ekipa iškovojo dramatišką pergalę. Trečiadienį Izraelio klubas namuose 78:74 (17:25, 26:14, 18:17, 17:18) pranoko Stambulo „Fenerbahce“ (16/10) krepšininkus.

N.Calathesas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 8, 2023, 7:22 PM, atnaujinta Mar 8, 2023, 9:52 PM

Rungtynes kur kas geriau pradėjo Dyshawno Pierre'o vedama „Fenerbahce“. Kanadietis žibėjo abiejose aikštės pusėse, o užsikūrusi Stambulo ekipa greitai susikrovė dviženklį pranašumą.

„Maccabi“ apie save priminė antrajame kėlinyje – gynybos sistemą pakeitę aikštės šeimininkai taip pat išjudino ir savąjį puolimą bei panaikino deficitą.

Į ilgąją pertrauką komandos išėjo Tel Avivo ekipai pirmaujant 43:39.

Trečiajame kėlinyje su „Fenerbahce“ marškinėliais Eurolygoje debiutavo komandos naujokas Tyleris Dorsey, o aikštėje toliau virė aistros.

Savų sirgalių užkurta „Maccabi“ ketvirtojo kėlinio pradžioje atitrūko dviženkliu pranašumu.

Vis dėlto „Fenerbahce“ neketino sudėti ginklų – likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes N.Bjielica išlygino skaičius švieslentėje 71:71. Tada apie save priminė Wade'as Baldwinas, kuris dvitaškiu su pražanga vėl išvedė aikštės šeimininkus į priekį.

Svarbiausiu momentu visų akys nukrypo į Stambulo ekipos gynėją Marko Guduričių – serbas dvitaškiu sušvelnino atsilikimą, tačiau svarbiu metu prarado kamuolį, o pranašumą išsaugojusi „Maccabi“ šventė dramatišką pergalę.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 21, Wade‘as Baldinas 15, Romanas Sorkinas, Bonzie Colsonas po 10.

„Fenerbahce“: Nigelas Hayesas-Davisas 16, Dyshawnas Pierre‘as 15, Johnathanas Motley 12.

REPORTERIS: Kaune liftas mirtinai sužalojo moterį