„Real“ krepšininkai namuose susitinka su „Valencia“

Madrido „Real“ (19/8) krepšininkai namų Eurolygos rungtynėse 95:91 (24:20, 25:20, 22:25, 24:26) įveikė „Valencia“ (13/15).

Dž. Musa.<br>M. Patašiaus nuotr.

Mar 9, 2023, 9:34 PM, atnaujinta Mar 10, 2023, 12:13 AM

Likus rungtyniauti mažiau nei pusė kėlinio „Real“ krepšininkai pirmavo 83:74 ir atrodė, kad pergalė pasiekiama ranka, tačiau svečiai sugebėjo per kiek daugiau nei minutę laiko pelnyti 8 taškus ir grąžinti intrigą į rungtynes.

Intensyvi kova tęsėsi iki paskutinės minutė, į kurią šeimininkai žengė pirmaudami 90:86. Walteriui Tavaresui pelnius 2 taškus, Chrisas Jonesas likus rungtyniauti 24 sekundes atsakė tritaškiu.

Prie baudų linijos buvo pasiųstas Džananas Musa, tačiau bosnio ranka sudrebėjo ir krepšininkas pataikė tik vieną metimą, o C.Jonesas pelnydamas dvitaškį atsilikimą sumažino iki 2 taškų – 91:93.

Likus rungtyniauti 13 sekundžių prie baudų linijos stojo Gabrielis Deckas. Argentinietis šaltakraujiškai pataikė abu metimus, o Jameso Webbo tolimam metimui skriejus pro šalį „Real“ krepšininkai šventė pergalę.

Madridiečius į pergalę vedęs G.Deckas per 23 minutes surinko 18 taškų (5/8 dvit., 8/8 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 26 naudingumo balus.

„Real“: Gabrielis Deckas 18, Walteris Tavaresas 14, Vincent Poirier ir Petras Cornelie po 11.

„Valencia“: Chrisas Jonesas 19, Jasielas Rivero 17, Bojanas Dubljevičius 10.

„Karališkasis“ klubas per 27 mačus laimėjo 19 rungtynių ir užima 2-ąją vietą.

„Valencia“ krepšininkai savo sąskaitoje turi 13 laimėjimų po 28 rungtynių ir užima 12-ąją poziciją.

Pirmose tarpusavio rungtynėse „Real“ laimėjo 80:73.

„Nauja diena“: ką rodo Lietuvoje vykstančios karinės pratybos?