Rezultatyvaus R. Giedraičio žaidimo nepakako – „Maccabi“ namuose švenčia eilinę pergalę

Tel Avivo „Maccabi“ (16/13) klubas ketvirtadienį namų Eurolygos rungtynėse 93:79 (29:23, 20:22, 23:20, 21:14) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (15/14) ekipą, kurioje rungtyniauja Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis.

„Maccabi“ krepšininkai<br> Zuma/Scanpix nuotr.
„Baskonia“  krepšininkai<br>G. Bitvinsko nuotr.

Mar 16, 2023, 8:57 PM, atnaujinta Mar 16, 2023, 11:22 PM

Trečiajame kėlinyje vyko atkarpų krepšinis. „Baskonia“ kėlinį pradėjo pelnydami 13 taškų be atsako ir pirmavo 60:49, tačiau „Maccabi“ krepšininkai ketvirtį užbaigė spurtu 23:5.

Lemiamame kėlinyje Tel Avivo krepšininkai greitai padidino savo persvarą iki dviženklės ir užtikrintai iškovojo pergalę.

„Maccabi“ per 14 rungtynių namuose iškovojo 12 laimėjimų ir pagal šį rezultatą pirmauja Eurolygoje.

R.Giedraitis per 36 minutes pasižymėjo 18 taškų (4/8 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.), 7 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 2 rezultatyviais perdavimais ir 20 naudingumo balų.

T.Sedekerskis dėl traumos nerungtyniavo.

Nugalėtojus į pergalę vedė Wade’as Baldwinas. Amerikietis per 34 minutes pelnė 24 taškus (6/10 dvit., 2/8 trit., 6/7 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko 31 naudingumo balą.

„Maccabi“: Wade’as Baldwinas 24, Lorenzo Brownas 17, Joshas Nebo 15.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 18, Darius Thompsonas 17, Maikas Kotsaras ir Daultonas Hommesas po 12.

„Maccabi“ laimėjo dvi pastarąsias rungtynes ir turėdami 16 pergalių po 29 rungtynių užima 6-ąją vietą.

„Baskonia“ mačą pasitinka po pralaimėjimo „Monaco“ klubui. Vitorijos klubas su 15 laimėjimų rikiuojasi 8-oje pozicijoje.

Pirmose tarpusavio rungtynėse „Baskonia“ sutriuškino varžovus 116:87.