Nepalankus „Žalgiriui“ rezultatas – „Partizan“ įveikė „Olympiakos“

Dėl vietos atkrintamosiose varžybose kovojantis Belgrado „Partizan“ (17/13) klubas penktadienio namų rungtynėse 90:75 (27:22, 21:12, 12:18, 30:23) Pirėjo „Olympiakos“ (21/9) ekipą.

„Partizan“ krepšininkai<br>G.Bitvinsko nuotr.

2023-03-24 20:50, atnaujinta 2023-03-24 23:55

Persvarą šeimininkai susikūrė pirmoje rungtynių pusėje. Željko Obradovičiaus auklėtiniai demonstravo nuostabų puolimą ir į pertrauką žengė jau turėdami 14 taškų persvarą 48:34.

Ketvirtajame kėlinyje „Olympiakos“ sugebėjo atsilikimą sumažinti iki 7 taškų, tačiau šeimininkai spurtavo 12: 3 ir užtikrintai šventė pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Mathias Lessort’as. Aukštaūgis surinko 12 taškų (4/6 dvit., 4/4 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus ir 26 naudingumo balus.

„Partizan“: Jamesas Nunnally 19, Kevinas Punteris 17, Dante Exumas 12.

„Olympiakos“: Shaquielle’as McKissicas 21, Moustapha Fallas 13, Kostas Papanikolaou 9.

Belgrado ekipa turėdama 17 pergalių ir 13 pralaimėjimų užima 7-ąją vietą.

„Olympiakos“ krepšininkai su 21 laimėjimu pirmauja Eurolygoje.

Pirmoje tarpusavio dvikovoje „Olympiakos“ sutriuškino varžovus 87:58.