„Maccabi“ krepšininkams pralaimėjusi „Olimpia“ liko be atkrintamųjų varžybų

Tel Avivo „Maccabi“ (19/13) krepšininkai namų Eurolygos rungtynėse 85:66 (29:21, 24:15, 13:20, 19:10) susitvarkė su Milano „Olimpia“ (14/18).

„Maccabi“ krepšininkai<br>AFP/Scanpix nuotr.

Mar 30, 2023, 8:52 PM, atnaujinta Mar 30, 2023, 11:38 PM

Tel Avivo klubas nuostabiai pradėjo rungtynes. „Maccabi“ per pirmąją pusę pelnė 53 taškus ir ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami 17 taškų skirtumu.

Visgi „Olimpia“ rankų nesudėjo ir dar ketvirtojo kėlinio pradžioje priartėjo iki 6 taškų atstumo (60:66).

Tačiau audringai sirgalių palaikomi „Maccabi“ krepšininkai surengė atkarpą 14:2 ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Tel Avivo ekipa šį sezoną namų rungtynėse laimėjo 14 mačų ir patyrė vos 2 pralaimėjimus.

„Maccabi“: Romanas Sorkinas 18, Lorenzo Brownas 17, Wade’as Baldwinas 15.

„Olimpia“: Shabazzas Napieras 15, Shavonas Shieldsas 14, Deshaunas Thomasas 9.

„Maccabi“ laimėjo 6 mačus paeiliui ir turėdami 19 pergalių bei 13 pralaimėjimų užima 5-ąją poziciją.

„Olimpia“ su 14 laimėjimų po 32 rungtynių rikiuojasi 13-oje vietoje.

8-oje pozicijoje esantis Vitorijos „Baskonia“ klubas savo sąskaitoje turi 16 pergalių, o Milano komandai nebeliko net teorinių galimybių patekti į atkrintamąsias varžybas.

Pirmose tarpusavio rungtynėse „Maccabi“ laimėjo 77:71.