„Žalgiris“ dovanos iš prancūzų nesulaukė – sezono rezultatyvumo rekordą pagerinusi „Baskonia“ nugalėjo ASVEL

Dėl vietos atkrintamosiose varžybose kovojanti Vitorijos „Baskonia“ (18/15) ketvirtadienį namuose 120:100 (32:24, 23:27, 33:24, 32:25) įveikė Vilerbano ASVEL (8/25) komandą.

R. Giedraitis<br>G. Bitvinsko nuotr.

Apr 6, 2023, 9:59 PM, atnaujinta Apr 7, 2023, 9:46 AM

Rungtynės nuo pat pradžių buvo tikros taškų lenktynės, o jose padėtį kontroliavo „Baskonia“ krepšininkai.

Paskutinįjį kėlinį baskai pradėjo pirmaudami 88:75. ASVEL ekipai kelis kartus pavyko sumažinti atsilikimą iki 10 taškų, tačiau „Baskonia“ neleido priartėti arčiau ir iškovojo pergalę.

120 taškų pelnę baskai pagerino Eurolygos sezono rezultatyvumo rekordą.

Rokas Giedraitis nugalėtojams per 28 minutes surinko 19 taškų (1/1 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus ir 22 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis dėl traumos nerungtyniavo.

Nuostabias rungtynes „Baskonia“ gretose sužaidė Darius Thompsonas. Gynėjas surinko 23 taškus (7/11 dvit., 1/3 trit., 6/8 baud.), 4 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 12 rezultatyvių perdavimų, 2 klaidas ir 36 naudingumo balus.

„Baskonia“: Darius Thompsonas 23, Rokas Giedraitis 19, Maikas Kotsaras 15.

ASVEL: Jonah Mathews 25, Nando de Colo 19, Davidas Lighty ir Dee Bostas po 12.

„Baskonia“ su Tadu Sedekerskiu ir Roku Giedraičiu po 33 rungtynių turi 18 pergalių ir užima 8-ąją vietą.

ASVEL patyrė net 12 pralaimėjimų paeiliui ir turėdami 8 laimėjimus užima paskutinę, 18-ąją vietą.

Pirmose tarpusavio rungtynėse pergalę 87:61 šventė ASVEL.