L. Jamesas gavo kumščiu į tarpkojį – provokatorius D. Brooksas išvarytas iš aikštės

NBA atkrintamųjų varžybų serijoje ir vėl priekyje atsidūrė „Los Angeles Lakers“ ekipa, kuri namie šeštadienį 111:101 (35:9, 18:28, 35:31, 23:33) nugalėjo „Memphis „Grizzlies“. Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje LeBrono Jameso tempiamas Los Andželas iki keturių pergalių dabar jau pirmauja 2:1.

L. jamesas ir D.Brooksas<br> AFP/Scanpix nuotr.

Apr 23, 2023, 8:58 AM, atnaujinta Apr 23, 2023, 9:05 AM

„Lakers“ jau pirmame kėlinyje kirto iš peties Vakarų konferencijos antrąjai komandai 35:9. Tai buvo rekordinis skirtumas per visą NBA atkrintamųjų varžybų istoriją – taip galingai pirmąjį kėlinį dar nežaidė niekas.

„Grizzlies“ po to bandė atsitiesti ir mažino skirtumą, tačiau perlaužti įvykių nesugebėjo. Ketvirtą kėlinį „Lakers“ pradėjo pirmaudamas 22 taškų skirtumu – 90:68 ir leido oponentams tik aptirpdyti skirtumą.

Memfio klubui nepadėjo ir į aikštę sugrįžęs Ja Morantas, kuris per 42 minutės pelnė 45 taškus (7/16 dvitaškių, 6/10 tritaškių, 13/14 baudų metimų), atsikovojo 9 kamuolius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Ir vėl ne itin sportiškai pasižymėjo „Grizzlies“ ekipos puolėjas Dillonas Brooksas. Jis visos šios serijos metu provokuoja varžovus ir viešumoje kalba nepagarbiai apie „Lakers“, o šįkart nutarė tiesiog smogti L.Jamesui.

Trečiame kėlinyje L.Jamesas veržėsi pro jį ir D.Brooksas kumščiu smogė jam į tarpkojį. Už šį veiksmą teisėjai išvarė krepšininką iš aikštės.

„Lakers“ žvaigždė L.Jamesas per 36 minutes surinko 25 taškus (10/16 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 5/7 baudų metimų), atkovojo 9 ir perėmė kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Solidžiausią savo mačą serijoje sužaidė Anthony Davisas, per 39 minutes pelnęs 31 tašką (10/20 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 8/10 baudų metimų), atkovojęs 17 kamuolių.

„Grizzlies“: Ja Morantas 45 (13 rez. perd., 6/10 tritaškių), Desmondas Bane’as 18, Jarenas Jacksonas 13.

„Lakers“: Anthony Davisas 31 (17 atk. kam.), LeBronas Jamesas 25, D’Angelo Russellas 17, Rui Hachimura 16

Po šeštadienio dvikovų pavojingoje zonoje atsidūrė „Los Angeles Clippers“ ekipa. Kalifornijos klubas namie 100:112 (30:23, 17:25, 31:35, 22:29) nusileido „Phoenix Suns“ ir serijoje iki keturių pergalių atsiliko jau 1:3.