„Celtics“ trimis tritaškiais mačo pabaigoje padėjo tašką „Hawks“ sezone

Alas Horfordas mačo pabaigoje pelnė bene svarbiausią tritaškį prieš savo buvusią komandą, o „Boston Celtics“ ekipa paskutinėmis minutėmis atlaikė „Atlanta Hawks“ spaudimą ir ketvirtadienio vakarą užbaigė jos sezoną. „Celtics“ išvykoje susitvarkė su Atlanta 128:120 (35:34, 33:33, 30:33, 30:20) ir šventė galutinę pergalę ketvirtfinalio serijoje 4:2.

„Boston Celtics“ žaidėjai Jaylenas Brownas (7) ir Jaysonas Tatumas (0) prieš „Atlanta Hawks“ puolėją Johną Collinsą (20).

Apr 28, 2023, 6:51 AM, atnaujinta Apr 28, 2023, 8:53 AM

Antrą vietą po reguliaraus sezono užėmusi „Celtics“ ekipa susigrums Rytų konferencijos pusfinalyje su trečiąją vieta laimėjusia „Philadelphia 76ers“, kuri jau ilsėjosi po to, kai praėjusį šeštadienį užbaigė ramiai savo seriją su „Brookyn Nets“.

Pirmosios rungtynės vyks pirmadienio vakarą Bostone.

Bostonas atplėšė nuo varžovų spurtu 11:0, per kuriuos tris tritaškius įsūdė A.Horfordas, Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas. Po J.Tatumo dėjimo „Celtics“ likus žaisti 2 min. pirmavo 121:113 ir buvo padėtas galutinis taškas serijoje.

J.Brownas „Celtics“ gretose pelnė 32 taškus, o J.Tatumas – 30.

Net 2007–2016 metais Atlantoje rungtyniavęs A.Horfordas surinko 10 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

Po to, kai „Hawks“ iškovojo neįtikėtiną pergalę penktosiose serijos rungtynėse Bostone, antroje mačo dalyje Atlantos lyderis Trae Youngas pritrūko jėgos. Jis per trečiąjį ir ketvirtąjį Per kėlinius jis prametė 12 iš 13 metimų.

T.Youngas pelnė 30 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, tačiau įmetė iš žaidimo vos 9 metimus iš 28.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 32 (6/8 trit.), Jaysonas Tatumas 30 (14 atk. kam.), Marcusas Smartas 22, Malcolmas Brogdonas 17, Alas Horfordas 10 (12 atk. kam.).

„Hawks“: Trae Youngas 30 (4/12 trit., 10 rez. per.), De’Andre Hunteris 20, Johnas Collinsas 16, Dejounte Murray’us 14 (11 rez. per.), Bogdanas Bogdanovičius 12.