FIBA trijulių krepšinio sezono atidarymo turnyre „Hoptrans“ krito ketvirtfinalyje

Ucunomijoje (Japonija) finišavo trijulių krepšinio sezoną atidaręs „Utsunomiya Masters“ turnyras. Raudondvario „Hoptrans“ ekipai pirmosios sezono varžybos susiklostė ne itin sėkmingai – šeštadienį buvo įveiktas grupių etapas, tačiau sekmadienį lietuviams ketvirtfinalyje nepavyko peržengti Vienos (Austrija) krepšininkų barjero – jiems nusileista 13:21.

Lietuviai šįkart prizo nelaimėjo.<br>FIBA nuotr.

Apr 30, 2023, 1:03 PM

Galutinėje turnyro rikiuotėje Modesto Kumpio, Aurelijaus Pukelio, Marijaus Užupio ir Pauliaus Beliavičiaus atstovaujama „Hoptrans“ ekipa liko septintoje pozicijoje.

Nugalėtojais šįkart tapo nė karto nekluptelėję Ubo (Serbija) atstovai, finale 21:11 be didesnio vargo įveikę Antverpeno (Belgija) klubą.

Serbijos ekipa tęsia savo dominavimą – pernai jie tapo geriausia sezono ekipa, įsitvirtino klubų reitingo viršūnėje, o šios komandos pagrindu sudaryta nacionalinė Serbijos rinktinė triumfavo Europos ir pasaulio čempionatuose.

Grupės varžybose šeštadienį antroje planetos reitingo vietoje esantys lietuviai grupės varžybose iš pradžių itin apmaudžiai, po paskutinę sekundę varžovų realizuoto metimo, nusileido „Partizan“ ekipai iš Serbijos (15:16).

Antrajame mače „Hoptrans“ užtikrintai susitvarkė su Ulan Batoro (Mongolija) komanda (21:13).

To užteko, kad B grupėje būtų užimta antroji vieta ir užsitikrintas kelialapis į turnyro ketvirtfinalį, bet laukė D grupės varžybas laimėję Vienos krepšininkai.

„Lietuva tiesiogiai“: prezidento rinkimai – ko nemato Vilniaus burbulas?