Prieš kelionę į Kauną – nesunki „Barcelona“ pergalė Sevilijoje: pažaidė visi

Ispanijos krepšinio čempionato 30-ojo turo rungtynėse sekmadienį Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (25/5) svečiuose 85:77 (28:10, 19:18, 18:27, 20:22) įveikė Sevilijos „Real Betis“ (8/22) ekipą.

R.Jokubaitis.<br>T.Gusto nuotr.

Apr 30, 2023, 8:28 PM, atnaujinta Apr 30, 2023, 8:34 PM

Katalonai trečiadienį Kaune žais Eurolygos ketvirtfinalio trečiąsias rungtynes su „Žalgiriu“, kurį namuose įveikė 91:69 ir 89:81.

Po dviejų kėlinių „Barcelona“ pirmavo 47:28 ir po pertraukos galėjo kiek atsipalaiduoti.

Rokas Jokubaitis per 24 min. pelnė 7 taškus (3/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 4 naudingumo balus.

Naudingiausiai žaidę Tomašas Satoransky ir Alexas Abrinesas surinko po 12 taškų, Nikola Kaliničius – 11, Nikola Mirotičius – 10.

„Barcelona“ gretose aikštėje pasirodė visi 12 žaidėjų ir visi gavo pažaisti bent po 10 minučių.