Rokas Jokubaitis vėl gali šypsotis plačiai – naktį sulaukė skubios odontologų pagalbos

„Barcelona“ gynėjas Rokas Jokubaitis penktadienį po pralaimėtos Eurolygos pusfinalio dvikovos Madrido „Real“ (66:78) buvo dvigubai nelaimingas – ir dėl nesėkmės, ir dėl nuskilusių priekinių dantų.

R.Jokubaitis skaudžiai veidu tėškėsi į parketą.<br> lrytas.lt koliažas.
 Rokas Jokubaitis su medikais.<br> Soc. tinklų nuotr.
 Rokas Jokubaitis.<br>G. Bitvinsko nuotr.
 Rokas Jokubaitis.<br>Roko Snarskio nuotr.
 Rokas Jokubaitis.<br>lrytas.lt koliažas
Daugiau nuotraukų (15)

2023-05-20 10:40, atnaujinta 2023-05-20 11:10

Tačiau iškart po rungtynių 22-ejų krepšininkas sulaukė skubios pagalbos ir vėl gali šypsotis plačiai.

Socialiniame tinkle paskelbtame įraše jis padėkojo skubiai padėjusiems odontologams ir su jais nusifotografavo šypsodamasis.

„Didelis ačiū už greitą ir smagią pagalbą“, – parašė R.Jokubaitis su nuorodomis į kliniką ir medikus.

Įraše rodomas laikas - 3.16 val. nakties.

Pirmojo kėlinio pabaigoje ant parketo žengęs 22-ejų R.Jokubaitis „Žalgirio“ arenos buvo sutiktas griausmingais plojimais. Nors pirmosios lietuvio minutės aikštėje nebuvo itin sėkmingos, bet antrojo kėlinio pradžioje vaizdas pasikeitė.

Įsidrąsinęs ir žiūrovų palaikomas R.Jokubaitis įmetė šešis taškus ir pridėjo kelis rezultatyvius perdavimus.

Sėkmingą savo atkarpą gynėjas sustabdė pats – jis Šaro buvo pakeistas priverstinai. Antrojo kėlinio viduryje mažeikiškis krito ir rėžėsi veidu į parketą.

Nelaimė neapsiėjo be pasekmių – gynėjas nusilaužė du priekinius dantis.

Trečiajame kėlinyje lietuvis sugrįžo ant parketo, tačiau antroje mačo pusėje jis liko be taškų.

Pasibaigus dvikovai R.Jokubaitis užsitvėrė tylos siena ir atsisakė bendrauti su žiniasklaidos atstovais.