„Real“ vos neprisižaidė pusfinalyje su „Joventut“

Antrąjį mačą iš eilės laimėjusi Madrido „Real“ komanda priartėjo prie Ispanijos čempionato finalo. Chuso Mateo auklėtiniai svečiuose 83:73 (25:16, 23:16, 22:11, 13:30) susitvarkė su Badalonos „Joventut“ krepšininkais ir serijoje iki trijų pergalių jau pirmauja 2:1.

Madrido „Real“ ekipa.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jun 10, 2023, 10:43 PM

„Real“ tris kėlinius žaidė rimtai ir susikrovė net 30 taškų persvarą. Prieš ketvirtą kėlinį Mdrido atstovai buvo priekyje 70:43 ir ekipa aprimo.

Tuomet šeimininkai pradėjo vytis ir buvo sumažinę atsilikimą iki 73:78. Bet laikas spaudė ir „Joventut“ nesugebėjo prispausti Ispanijos čempionų.

Nugalėtojams 25 taškus surinko Džananas Musa, 16 pridėjo Guerschonas Yabusele, 13 – Mario Hezonja.

„Joventut“ gretose išsiskyrė 20 taškų pelnęs Kyle‘as Guy, 12 taškų pridėjo Simonas Birganderis.