Graikijos finalo mačas ir vėl sustabdytas – stebėję fiasko siautėti pradėjo „Panathinaikos“ sirgaliai

Atėnų „Panathinaikos“ komanda su Mariumi Grigoniu ir Artūru Gudaičiu buvo jau arti pralaimėjimo Graikijos čempionato finale, tačiau su šiuo faktu nenorėjo sutikti ekipos sirgaliai. Jie sukėlė riaušes ir nutraukė dvikovą.

„Olympiakos“ ekipa išeina iš arenos.<br> stop kadras

Jun 15, 2023, 11:40 PM, atnaujinta Jun 16, 2023, 12:40 AM

„Panathinaikos“ skęsti pradėjo dar pirmoje mačo pusėje, kurią pralaimėjo 26:48.

Trečiojo kėlinio pabaigoje, kai buvo likę žaisti daugiau kaip dvi minutes, Pirėjo „Olympiakos“ ekipai pirmaujant net 63:35,  Atėnų sirgaliai įsisiautėjo – pradėjo mėtyti į aikštę daiktus, uždegė dūmines bombas bei pradėjo kišeniniais lazeriais spiginti Pirėjo žaidėjams ir treneriams.

Prasidėjus neramumams mačo arbitrai pranešė, kad komandos privalo eiti į rūbinę. Buvo nutarta, kad dvikova vyks tik tuomet, kai arenoje nebus sirgalių.

Tad dvikova buvo nutraukta. Įsisiautėję aistruoliai pradėjo lupti arenos kėdes ir mėtyti į aikštę. Tik riaušių policijos dėka pavyko išvaryti visus iš salės.

Po valandos svarstymų komandos taip ir nepasirodė arenoje. Kalbama, jog penktadienį bus svarstoma palikti tokį rezultatą, koks buvo prieš sustabdant akistatą ir pergalę skirti Pirėjo atstovams.

Finalo serijoje iki trijų laimėjimų „Olympiakos“ pirmauja kol kas 2:0.

Per tris kėlinius M.Grigonio sąskaitoje buvo 4 taškai, o A.Gudaitis taškų nepelnė.

Šioje finalo serijoje visi mačai baigėsi sirgalių siautėjimu – lygos vadovybė abiems klubams buvo išrašiusi ir baudas, ir sprendimus žaisti akistatas be žiūrovų.