Pratęsimą išplėšęs „Partizan“ neatsilaikė prieš „Olympiakos“

Ketvirtadienį Pirėjo „Olympiakos“ (2/2) klubas namų Eurolygos rungtynėse be Igno Brazdeikio 98:94 (28:21, 21:22, 10:26, 26:16, 13:9) po pratęsimo pranoko Belgrado „Partizan“ (1/3) komandą.

„Olympiakos“ be I. Brazdeikio siekia reabilituotis prieš „Partizan“<br>G.Bitvinsko nuotr.

2023-10-19 21:01, atnaujinta 2023-10-20 00:38

Ketvirtojo kėlinio paskutinė minutė prasidėjo svečiams iš Serbijos pirmaujant 82:79, tačiau „Olympiakos“ krepšininkai sėkmingai provokavo varžovų pražangas ir likus žaisti 5 sekundes po tikslių Giannoulio Larentzakio baudos metimų pirmavo 85:82.

Tačiau „Partizan“ sugebėjo išplėšti pratęsimą. Željko Obradovičiaus auklėtiniai per kelias sekundes sugebėjo suorganizuoti puikią ataką, kurios smaigalyje atsidūrė nedengiamas Jamesas Nunnally. Amerikietis iš aikštės krašto su sirena pataikė tolimą metimą.

Pratęsimo metu kova ir toliau vyko taškas į tašką. Rungtynių laikrodis ir vėl rodė 5 sekundes, o „Olympiakos“ krepšininkai turėjo tą pačią 3 taškų persvarą (96:93).

Prie baudų linijos stojęs Aleksa Avramovičius pataikė pirmąjį metimą, o antrąjį specialiai prametė. Visgi kamuolio puolime „Partizan“ krepšininkai neatsikovojo ir Thomas Walkupas tiksliais baudų metimais užtikrino Pirėjo ekipos pergalę.

„Olympiakos“: Giannoulis Larentzakis 19, Nikola Milutinovas 16, Alecas Petersas 15.

„Partizan“: Zachas Leday’us 18, Kevinas Punteris 17, Alen Smailagičius 16.

„Olympiakos“ sezono starte įveikė Atėnų „Panathinaikos“, tačiau vėliau turėjo pripažinti „Barcelona“ ir Milano „Olimpia“ komandų pranašumą.

Ignas Brazdeikis praleido rungtynes dėl kairiojo kelio skausmų.

„Partizan“ ekipa nusileido Tel Avivo „Maccabi“ ir „Barcelona“ krepšininkams, bet įveikė Vilerbano ASVEL.

Praėjusiame sezone abi komandos iškovojo pergales namų rungtynėse.