Lietuvės Europoje: pergalingi mačai ir daugumai sėkmingi individualūs pasirodymai

Lietuvos krepšininkės ir jų komandos tęsia sėkmingus pasirodymus Europos turnyruose.

Laura Miškinienė<br> FIBA nuotr.
 Giedrė Labuckienė (dešinėje)<br> FIBA nuotr.
 Miškolco DVTK klubas<br> FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Oct 20, 2023, 10:19 AM, atnaujinta Oct 20, 2023, 10:26 AM

Moterų Eurolygoje Monikos Grigalauskytės atstovaujama Miškolco DVTK ekipa (3/0) B grupės kovoje išvykoje 59:55 (18:15, 9:11, 11:11, 21:18) įveikė Skijaus (Italija) „Beretta Familia“ (2/1).

Lietuvė aikštelėje praleido 19 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 6 naudingumo balus.

L grupėje pirmąją pergalę šiame sezone iškovojo Lauros Miškinienės atstovaujamas Gdynės „Arka“ (1/1) klubas. Lenkijos ekipa namuose 77:47 (19:12, 22:9, 17:14, 19:12) įveikė Fribūro „Elfic“ (1/1) ekipą.

Lietuvė šiame mače žaidė beveik 34 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (7/11 dvit., 3/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

Lietuvė kartu su Rennia Davis, kuri taip pat pelnė 17 taškų, buvo rezultatyviausios savo komandoje.

Pirmąją pergalę šiame Europos taurėje iškovojo Gintarės Petronytės atstovaujamas Kaiserio „Melikgazi“ klubas. „Melikgazi“ (1/1) išvykoje 87:63 (25:19, 22:10, 18:21, 22:13) įveikė Ružomberoko MBK (0/2) krepšininkes.

Lietuvos moterų krepšinio rinktinės kapitonė aikštelėje praleido beveik 29 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (5/8 dvit., 6/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 20 naudingumo balų pasirodymą.

Įnirtingoje kovoje Lenkijoje Giedrės Labuckienės atstovaujama Žironos SPAR (2/0) iškovojo antrąją pergalę Europos taurėje. Lietuvės klubas išvykoje 77:75 (16:12, 11:22, 26:21, 24:20) įveikė Gorzovo „InvestInTheWest ENEA“ klubą.

Puolėja aikštelėje praleido 15 minučių, per kurias pelnė 7 taškus (2/4 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir sukaupė 10 naudingumo balų.

Europos taurėje sėkmingą pasirodimą tęsia ir Rygos TTT ekipa. F grupėje Rygos TTT (2/0) išvykoje 77:68 (24:14, 21:14, 16:18, 16:22) įveikė Pirėjo „Olympiakos“ (1/1) krepšininkes.

Rygos komandoje žaidžia Gabija Meškonytė, kuri šiame mače aikštelėje praleido beveik 21 minutę, pelnė 7 tašksu (2/5 dvit., 1/4 trit.) ir atkovojo 3 atšokusius kamuolius.

Be pralaimėjimų H grupėje žygiuoja Kamilės Nacickaitės atstovaujama Buržo „Bourges Basket“ ekipa (2/0), kuri išvykoje 70:59 (22:16, 18:16, 20:14, 16:7) įveikė vietos Brno krepšininkes.

Tiesa, šis mačas mūsiškei nesusiklostė. Gynėja pelnė 3 taškus (0/3 dvit., 1/6 trit.) ir surinko –4 naudingumo balus.