Nenadas Čanakas<br>Gintaro Šiupario nuotr.

Oct 24, 2023, 11:24 AM

Turkijos sostinės klubas paskelbė, kad nutraukė sutartį su Panevėžio „7bet-Lietkabelyje“ užsirekomendavusiu 47-erių specialistu iš Serbijos.

„Norime padėkoti Nenadui Čanakui, kuris naujajame sezone dirbo „Turk Telekom“ vyriausiuoju treneriu. Dėkojame jam už jo paslaugas ir indėlį į mūsų komandą“, – rašoma klubo pranešime.

„Turk Telekom“ klubas vietiniame čempionate per 4 turus iškovojo 2 pergales, o Europos taurėje laimėjo 1 mačą iš 3 žaistų.

Prieš išvykdamas į Turkiją N.Čanakas dirbo Panevėžyje, kur buvo ypač vertinamas. Serbas su Aukštaitijos klubu tris kartus iškovojo „Betsafe-LKL“ bronzos medalius ir kartą tapo Lietuvos vicečempionu.