Sezono starte – galingas D. Sabonio žaidimas: traumas išsilaižęs lietuvis vedė komandą į pergalę Užfiksavo 40 metų nematytą pasiekimą

Trečiadienio naktį savo 2023–2024 m. NBA sezoną už Atlanto pradėjo lietuvis Domantas Sabonis. Jo atstovaujama „Sacramento Kings“ ekipa pirmajame sezono mače išvykoje 130:114 (32:24, 40:34, 33:29, 25:27) nugalėjo „Utah Jazz“ klubą.

Domantas Sabonis<br>Getty Images/Scanpix nuotr.

Oct 26, 2023, 6:57 AM, atnaujinta Oct 26, 2023, 7:15 AM

D.Sabonis per 32 min. pelnė 22 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Lrytas.lt primena, kad 27-erių krepšininkas vasarą gydėsi rankos traumą, dėl kurios praleido pasaulio krepšinio čempionatą. Incidento aukštaūgis neišvengė ir šio mačo metu. Jis ketvirtojo kėlinio metu gavo smūgi alkūne iš J.Clarksono, tiesa, traumos krepšininkas išvengė.

D.Sabonis užfiksavo 40 metų „Kings“ komandoje nematytą pasiekimą. Jis tapo pirmuoju krepšininku per 40 metų, kuris „Kings“ sezono atidarymo rugntynėse įmeta bent 20 taškų, atkovoja bent 10 kamuolių ir atlieka bent 5 rezultatyvius perdavimus.

Svečiai į priekį šovė dar pirmoje mačo pusėje. Galingą puolimą demonstravę „Kings“ krepšininkai prieš ilgąją pertrauką jau turėjo dviženklį pranašumą – 72:58.

Antroje mačo dalyje D.Sabonio komandai pavyko išlaikyti pranašumą ir iškovoti pirmąją sezono pergalę.

Pralaimėtojų gretose J.Clarksonas pelnė 24 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 24, Lauri Markkanenas 19, Johnas Collinsas 15.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 33, Domantas Sabonis 22, De'Aaronas Foxas 18.