G. Pozzecco nepavyko pergalingai debiutuoti ASVEL komandoje

Vilerbano ASVEL (0/5) ekipa su naujuoju treneriu Gianmarco Pozzecco patyrė eilinį pralaimėjimą Eurolygoje. Prancūzijos ekipa 84:87 (18:21, 24:18, 21:26, 21:22) nusileido Bolonijos „Virtus“ komandai (4/1).

G. Pozzecco<br>FIBA nuotr.

2023-10-27 20:49, atnaujinta 2023-10-27 23:04

G.Pozzecco Vilerbano komandos trenerio poste pakeitė T.J.Parkerį.

Likus rungtyniauti 3 minutes rezultatas dar buvo lygus, 79:79. Keturis taškus paeiliui pelnęs Tornike Šengelija suteikė persvarą svečiams, tačiau Mike‘o Scotto tolimas metimas leido ASVEL ekipai paskutinę minutę pasitikti su minimaliu deficitu.

Lemiamu metu šeimininkai nesugebėjo sukurti sėkmingos atakos, o pergalę „Virtus“ komandai įtvirtino Isaia Cordinier.

Naudingiausiai nugalėtojų komandoje rungtyniavo T.Šengelija. Kartvelas pelnė 18 taškų (4/5 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 29 naudingumo balus.

ASVEL: Youssoupha Fallas 16, Joffrey Lauvergne’as 14, Mike’as Scottas 13.

„Virtus“: Isaia Cordinier 20, Tornike Šengelija 18, Marco Belinelli 16.

ASVEL yra vienintelis Eurolygoje pergalės neiškovojęs klubas ir užima paskutinę, 18-ąją vietą.

„Virtus“ sezoną pradėjo pralaimėjimu Kauno „Žalgiriui“, tačiau vėliau iškovojo tris pergales ir užima 3-ąją vietą.

Praėjusiame sezone abi komandos tarpusavio rungtynėse pergales šventė išvykoje.