Lemiamu metu žibėjęs ir NBA blogiuką išprausęs S. Curry atvedė „Warriors“ į dar vieną pergalę

„Golden State Warriors“ (2/1) 106:95 (26:24, 31:23, 28:24, 25:20) išvykoje nugalėjo „Houston Rockets“ (0/3), o šiame mače žibėjęs Stephenas Curry po įspūdingo epizodo ėmėsi sau už galvos.

Stephenas Curry<br> USA Today/Getty Images/SPO/Scanpix nuotr.

Oct 30, 2023, 8:10 AM, atnaujinta Oct 30, 2023, 8:16 AM

Bene geriausias metikas planetoje S.Curry šiame mače aikštelėje praleido 31,5 minutės, per kurias pelnė 24 taškus (6/14 trit., 6/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavo ypač gražų epizodą, po kurio pats krepšininkas ėmėsi už galvos.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Golden State Warriors“ pirmavo vos 2 taškais 87:85, tačiau netrukus į varžovų krepšį tritaškių salvę paleido S.Curry, kuris susmeigė 4 tritaškius ir leido „kariams“ pirmauti dviženklių skirtumu (100:89).

Visgi vienas iš tų keturių tritaškių krepšininkui įsimins ilgam.

„Golden State Warriors“ lyderis ketvirtajame kėlinyje ant pačiūžų pastatė kanadietį ir NBA blogiuku vadinamą Dilloną Brooksą. Įspūdingą šokį su kamuoliu atlikęs S.Curry dukart privertė savo tiesioginį oponentą prašokti jo metimą, kuris po to buvo tikslus. Po šio įspūdingo momento S.Curry pats sau už galvos, sukurdamas ne tik gražų, bet kartu ir juoką keliantį epizodą.

Šiame mače po traumos į aikštelę „Golden State Warriors“ komandoje grįžo Draymondas Greenas, kuris prieš tai gydėsi čiurnos traumą.

Puolėjo sugrįžimas lėmė, kad Chrisas Paulas pirmąkart savo karjeroje turėjo kilti nuo atsarginių žaidėjo suolelio.

„Houston Rockets“ komandoje rezultatyviausiai šiame mače žaidė Jalenas Greenas. Gynėjas per 38 minutes pelnė 21 tašką (7/15 dvit., 1/5 trit., 4/5 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius.

„Houstono Rockets“: Jalenas Greenas 21 (9 atk. kam.), Alperenas Šengunas 19 (6/13 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Jabari Smithas 14 (4/6 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Dillonas Brooksas 12.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 24, Klay‘us Thompsonas 19 (5/10 trit.), Gary Paytonas 15 (3/4 trit.), Andrew Wigginsas 13 (3/7 dvit.).