„Wolves“ sugrįžimas į Alytų pažymėtas sunkia pergale prieš uteniškius

Sekmadienio vakarą į Alytų vienam mačui sugrįžę Vilniaus „Wolves“ (7/1) krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę paeiliui „Betsafe-LKL“ čempionate.

„Wolves“ sugrįžimas į Alytų pažymėtas sunkia pergale prieš uteniškius<br>S. Čirbos nuotr.

2023-11-05 19:20, atnaujinta 2023-11-05 21:50

Kęstučio Kemzūros treniruojama komanda pirmuosiuose savo namuose 77:71 (19:21, 22:17, 16:15, 20:18) pranoko Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (5/3) ekipą ir turnyrinėje lentelėje pavijo tokį patį pergalių-pralaimėjimų balansą turintį Vilniaus „Rytą“ (7/1).

Nuo pat pirmųjų minučių komandos žengė koja kojon. Po pirmojo ketvirčio trapų pranašumą turėjo svečiai (21:19), o po antrojo – jau šeimininkai (41:38).

Po pertraukos „vilkai“ toliau laikėsi priekyje, tačiau jų persvara ėmė ryškėti tik ketvirtajame kėlinyje, kuomet komandas pirmąsyk mače skyrė dviženklis skirtumas (66:55).

Vis tik uteniškių tai neišmušė iš vėžių – Brae Ivey 9 taškai iš eilės ir vėl priartino jo komandą per vieną metimą (68:70). Vilniaus ekipa į tai sureagavo kiek sėkmingesne savo atkarpa, kurią vainikavo Kristupo Žemaičio dėjimas likus 20 sekundžių (77:70). Galiausiai finalinė sirena skelbė dar vieną „Wolves“ pergalę.

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo K. Žemaitis, pelnęs 11 taškų, išdalinęs 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 6 kamuolius ir surinkęs 19 naudingumo balų. Svarų indėlį įnešė ir Rasheedas Sulaimonas (13 tšk.), Džordže Gagičius (13 tšk.), Tre'shawnas Thurmanas (12 tšk.) ir Christianas Mekowulu (9 tšk., 5 blk., 17 naud. bal.).

Pralaimėtojų neišgelbėjo 17 taškų pelnęs B. Ivey bei 16 taškų pridėjęs Ivanas Vranešas. Abu jie surinko po 20 naudingumo balų.

Vilniečiai vis dar verčiasi be Jeffery Tayloro, o pastaruoju metu iš rikiuotės iškritęs Eigirdas Žukauskas taip pat susitikimą stebėjo be sportinės aprangos. Utenos ekipai nepadėjo Ryanas Tayloras.

Rungtynes tribūnose stebėjo beveik 1,3 tūkst. žiūrovų.

„Vilkai“ turėdami 7 pergales po 8 rungtynių užima 2-ąją vietą.