Fenomenali rungtynių pradžia ir D. Sirvydžio šou atvedė „7bet-Lietkabelį“ į antrąją pergalę Europos taurėje

Nenado Čanako treniruojamas Panevėžio „7bet-Lietkabelis” (2/4) Europos taurėje iškovojo antrąją pergalę. Pirmajame kėlinyje viską pataikę panevėžiečiai namuose 100:96 (30:14, 17:25, 25:22, 28:35) pranoko Breso Burgo JL (4/2) klubą iš Prancūzijos.

D. Sirvydžio šou atvedė „7bet-Lietkabelį“ į antrąją pergalę Europos taurėje<br>Betsafe-LKL nuotr.
 D. Sirvydžio šou atvedė „7bet-Lietkabelį“ į antrąją pergalę Europos taurėje<br>„7bet-Lietkabelio“ nuotr.
 „7bet-Lietkabelis“ Europos taurės namų rungtynėse priima Prancūzijos klubą<br>Betsafe-LKL nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Nov 7, 2023, 6:00 PM, atnaujinta Nov 7, 2023, 9:21 PM

Mačas prasidėjo fenomenaliu „7bet-Lietkabelio“ kėliniu. Panevėžiečiai per pirmąsias 10 minučių pataikė visus 11 išmestų metimų, iš kurių net 8 buvo tolimi ir sužaidus vos ketvirtį „7bet-Lietkabelis“ pirmavo 30:14.

Svečiai iš Prancūzijos greitai padarė išvadas ir antrąjį ketvirtį pradėjo spurtu 11:0, kurį nutraukė tik sunkus Liutauro Lelevičiaus dvitaškis.

Po jaunojo lietuvio taškų toliau vyko atkakli kova ir po Deivido Sirvydžio tikslaus metimo su sirena šeimininkai ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami 47:39.

Po pertraukos „7bet-Lietkabelis“ vėl pradėjo demonstruoti puikų puolimą ir nuostabaus D.Sirvyždio žaidimo dėka į lemiamą kėlinį žengė pirmaudami 72:61.

Ketvirtajame kėlinyje likus mažiau nei trims minutėms panevėžiečiai po dviejų Oreliko baudų įgijo plius septynis (87:80). Geresnę atkarpą sužaidę svečiai pasivijo – likus minutei komandas skyrė du taškai (89:87).

Tuomet Popovičius realizavo abi baudas, varžovų ataka buvo nesėkminga, Gabas pataikė baudą, bet kitoje aikštelės pusėje Zaccharie Risacheras pasižymėjo iš toli (92:90).

Netrukus Orelikas ir Godwinas Omenaka apsikeitė po taiklų baudos metimą (93:91), o dar kartą prie baudų metimo linijos žengęs Orelikas sumetė abi (95:91).

Po pertraukėlės Maksimas Salashas prametė iš toli, Sirvydis pataikė abu baudų metimus, į Earlo Rowlando dvitaškį Valinskas atsakė taiklia bauda, o iškart po to Burgo ekipa psižymėjo iš toli.

Sirvydžio ranka metant du baudų metimus nesudrebėjo ir Panevėžio ekipa triumfavo (100:96).

Šeimininkus į pergalę vedęs D.Sirvydis per 30 minučių surinko 27 taškus (5/7 dvit., 2/3 trit., 11/11 baud.), 4 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 5 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas, 6 išprovokuotas pražangas ir 35 naudingumo balus.

Svečių komandoje išsiskyrė 18-metis Zacchaire Risacheras. Prancūzijos talentas, kuriam artėjančioje NBA naujokų biržoje prognozuojamas 5-asis šaukimas pelnė 18 taškų (4/6 dvit., 3/4 trit., 1/2 baud.), atkvojo 2 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 27, Gediminas Orelikas 18, Nikola Popovičius ir Paulius Valinskas po 15.

JL: Zacchaire Risacheras 18, Bryce’as Brownas 16, Isiaha Mike’as 13.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais Europos Taurėje (EuroCup BKT) lapkričio 14 d. su Ankaros „Turk Telekom“ klubą iš Turkijos.

Panevėžiečiai per 6 rungtynes 2 kartus šventė pergalę ir užima 8-ąją vietą B grupėje.

JL ekipa su 4 laimėjimais užima 4-ąją poziciją.

Komandos susitiko ir praėjusiame sezone. Tuomet abu kartus laimėjo namuose žaidžianti komanda.