J. Valančiūno pastangos vaisių nedavė – „Pelicans“ pralaimėjo jau ketvirtą kartą iš eilės

NBA lygoje Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (4/5) ekipa pateko į nesėkmių ruožą – čempionate patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą iš eilės. Šįkart „Pelicans“ išvykoje 101:104 (31:26, 17:28, 31:16, 22:34) krito prieš „Houston Rockets“ (5/3) atstovus.

Jona Valančiūnas<br> AFP/Scanpix nuotr.

Nov 11, 2023, 8:42 AM, atnaujinta Nov 11, 2023, 8:45 AM

J. Valančiūnas žaidė 29 minutes ir pelnė 15 taškų (6/11 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud.), atsikovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 4 blokus.

Sėkmingai mačą pradėję Naujojo Orleano ekipos žaidėjai iniciatyvą varžovams atidavė antrame kėlinyje ir ilsėtis išėjo atsilikdami 48:54. Trečiame kėlinyje svečiai atsitiesė ir galingai spurtavo 12:0, o prieš lemiamą ketvirtį pirmavo rezultatu 79:70.

Baigiantis akistatai J.Valančiūno klubas dar pirmavo 95:88, tačiau viskas sprendėsi per paskutiniąsias 2 minutes.

„Pelicans“ pirmaujant 100:95 šeimininkų snaiperis Fredas VanVleetas smeigė du tritaškius bei sumetė baudas ir „Rockets“ pabėgo 103:100, o svečiai nerado kuo atsakyti.

Nugalėtojus į priekį vedė trys krepšininkai. Jalenas Greenas pelnė 25 taškus (5/10 dvit., 2/8 trit., 9/10 baud.), Alperenas Sengunas pridėjo 24 (11/13 dvit., 0/2 trit., 2/5 baud), o Fredas VanVleetas įmetė 20 (3/6 dvit., 4/9 trit., 2/2 baud.).

„Rockets“: Jalenas Greenas 25, Alperenas Šengunas 24, Fredas VanVleetas 20, Dillonas Brooksas 10.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31 (8/13 dvit., 3/11 trit.), Zionas Williamsonas 24, Jonas Valančiūnas 15 (6/11 dvit., 9 atk. kam., 4 blok.), Jordanas Hawkinsas 14, Dysonas Danielsas 10 (10 atk. kam.).