„Magic“ nutraukė 14 pralaimėjimų seriją prieš „Bucks“

NBA čempionate šeštadienį solidžią pergalę iškovojo „Orland Magic“ (5/4) klubas, namie 112:97 (29:25, 36:24, 23:23, 24:25) susitvarkęs su „Milwaukee Bucks“ (5/4).

G. Antetokounmpo<br>USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Nov 12, 2023, 8:46 AM

Svečių negelbėjo net ir puikus Milvokio lyderio Giannio Antetokounmpo žaidimas – graikas per 37 minutes pelnė 35 taškus (15/21 dvit., 0/1 trit., 5/12 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 4 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ prieš Orlando buvo laimėję 14 kartų iš eilės, o pastarąjį kartą „Magic“ pergale džiaugėsi tik 2018 metų kovo 14 dieną. Pagrindą pergalei „Magic“ susikrovė antrame kėlinyje, kai ilsėtis išėjo pirmaudami 65:49.

Orlandą į priekį vedė Paulo Banchero, kuris per 38 minutes įmetė 26 taškus (8/17 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Milvokio komanda šiame mače vertėsi be Damiano Lillardo, kuris vis dar jaučia skausmus kojoje.

„Magic“: Paolo Banchero 26 (12 atk. kam.), Franzas Wagneris 24 (6 atk. kam.), Jalenas Suggsas 20 (5/11 metimai), Moritzas Wagneris 19, Jonathanas Isaacas 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 35 (10 atk. kam., 7 rez. per.), Cameronas Payne’as 14 (6/8 metimai), Bobby Portisas 13 (7 atk. kam.), Khris Middletonas 10 (7 rez. per.).