D. Adomaičio treniruojama „Alvark“ tapo geriausia Japonijos čempionato ekipa

Dar vieną pergalę Japonijos krepšinio lygos savaitgalio akistatose iškovojo Tokijo „Alvark“ (13/1) klubas, kuriam atstovauja Artūras Gudaitis. Lietuvio Dainiaus Adomaičio treniruojama japonų ekipa svečiuose 76:67 (27:20, 21:16, 17:11, 11:20) nugalėjo „Akita“ (3/11) atstovus.

Buvęs Lietuvos rinktinės strategas D.Adomaitis antrą sezoną dirba Japonijoje ir treniruoja Tokijo „Alvark“ komandą.<br>„Alvark“ klubo nuotr.

2023-11-12 10:58

„Alvark“ klubas ir toliau pirmauja savo 8 komandų Rytų divizione ir rodo geriausią rezultatą visame čempionate.

Artūras Gudaitis per 22 žaidimo minutes pelnė 10 taškų (2/5 dvit., 6/6 baud.), atsikovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą.

Lietuvis šiame sezone vidutiniškai pelno po 10,4 taško, atsikovoja po 6,9 kamuolio ir renka 15,7 naudingumo balo.

Dabar Japonijos čempionate bus pertrauka dėl FIBA atrankos langų, o kovos sugrįš tik gruodžio pirmosiomis dienoms.

„Akita“: Steve Zackas 15 (6/9 dvit., 11 atk. kam.), Jerome Tillmanas 14, Ko Kumagai 12, Shigehiro Taguchi 9.

„Alvark“: Leonardo Meindlas 13, Ryanas Rossiteris ir Kai Toewsas (1/4 trit.) po 12, Artūras Gudaitis 10.