Blankus I. Brazdeikio pasirodymas nesutrukdė „Olympiakos“ palaužti „Maccabi“ atstovus Belgrade

Belgrade jau antrą mačą Eurolygoje dėl teroristinės „Hamas“ organizacijos paskelbto karo Izraeliui žaisti turėjusi Tel Avivo „Maccabi“ ekipa antradienį kovėsi su Pirėjo „Olympiakos“ klubu ir po atkaklios kovos musileido 74:79 (19:27, 17:24, 19:15, 19:15).

„Maccabi“ namų mačus žaidžia Belgrade.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Nov 14, 2023, 8:33 PM, atnaujinta Nov 14, 2023, 11:21 PM

Ir vėl blankiai žaidė iš Kauno „Žalgiro“ į Pirėjų persikėlęs ignas Brazdeikis.

Pradžioje „Olympiakos“ turėjo visas žaidimo vadžias rankose ir po dviejų kėlinių pirmavo 51:36. Trečiame kėlinyje Tel Avivo krepšininkai aptirpdė skirtumą iki 55:64, o lemiamame ketvirtyje iki 61:66.

Likus žaisti paskutinę minutę Romanas Sorkinas sumažino skirtumą iki 72:74, tačiau Thomasas Walkupas dvitaškiu pastūmėjo graikus prie pergalės ir galiausiai svečiai pergalės nepaleido.

I.Brazdeikis per 14 minučių pelnė 3 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir gavo 2 blokus.

„Maccabi“: Romanas Sorkinas 16, Tamiras Blattas 13 (6 rez. perd.), Jasielis Rivero ir Jamesas Webbas po 10.

„Olympiakos“: Alecas Petersas (8 atk. kam.) ir Thomasas Walkupas (1/5 tritaškiai, 6 atk. kam.) po 13, Isaiah Canaanas ir Moustapha Fallas (6 atk. kam.) po 10.

Iki antradienio klubus skyrė viena pergalė – po septynių dvikovų „Maccabi“ turėjo 4 laimėjimus, o graikai tik tris.

Praėjusiame ture Tel Avivo krepšininkai Belgrado „Aleksandar Nikolic“ arenoje įveik Miuncheno „Bayern“ ekipą 93:90.

Tuo tarp Eurolygos vicečempionas „Olympiakos“ savo aikštėje netikėtai krito prieš Vitorijos „Baskonia“ 74:75.