Eurolygoje „Real“ neklumpa ir toliau: sunkią pergalę išplėšė prieš „Valencia“

Eurolygoje savo dvikovą antradienį žaidė dar nė karto nesuklupęs Madrido „Real“ klubas, o jo varžovu buvo kita ambicinga ispanų komanda – „Valencia“. Po sunkios akistatos ir Facundo Campazzo pastangų „Real“ ir toliau Eurolygoje išlieka nepralaimėjusia ekipa – nugalėjo išvykoje 76:73 (24:26, 19:23, 20:13, 13:11).

Madrido „Real“ žaidėjai Sergio Llullas ir Mario Hezonja,<br> AFP/Scanpix nuotr.

Nov 14, 2023, 9:21 PM, atnaujinta Nov 14, 2023, 11:41 PM

Itin užsivedę „Valencia“ krepšininkai per pirmuosius du kėlinius rodė stebuklus, pirmaudami 3–8 taškų skirtumu. Vienu metu Valensijos miesto ekipa buvo pabėgusi 37:29, bet Eurolygos čempionai vis priartėdavo.

Po dviejų kėlinių šeimininkai buvo priekyje 49:43, bet po didžiosios pertraukos „Real“ sugebėjo po Facundo Campazzo tritaškio išsiveržti į priekį 52:51 ir prasidėjo nervų karas.

Ne vienai ekipai nepavyko pabėgti toliau nei per vieną metimą.

Prieš lemiamą ketvirtį „Real“ pirmavo 63:62. Jam įpusėjus jau „Valencia“ buvo priekyje 68:67, bet Džananas Musa įspūdingu tritaškiu vėl persvėrė rezultatą 70:68.

Likus grumtis 52 sek. rezultatas tapo 72:72. Per 10 sek. ataką vienas surengęs F.Campazzo išvedė „Real“ į priekį 74:72.

Po nesėkmingos „Valencia“ atakos kamuolį perėmė Madrido žaidėjai ir likus kovoti 8,1 sek. tas pats F.Campazzo sumetė abi baudas bei padėjo tašką rungtynėse.

„Real“: Gabrielis Deckas 17, Facundo Campazzo 15 (3/6 tritaškiai, 5 atk. kam., 5 rez. perd., 23 naud. bal.), Mario Hezonja 12, Džananas Musa 10, Rudy Fernandezas ir Walteris Tavaresas (7 atk. kam., 4 blk.) po 6.

„Valencia“: Brandonas Daviesas 22, Semi Ojeleye 13, Chrisas Jonesas ir Damienas Inglisas po 12.

Išvykoje kovojęs Eurolygos čempionas iki antradienio buvo laimėjęs visus 6 mačus, o praėjusiame ture sudaužė Bolonijos „Virtus“ 100:74.

Karališkasis klubas yra sužaidęs viena dvikova mažiau dėl to, kad negalėjo varžytis Tel Avive su „Maccabi“, kuomet Izraelį užpuolė teroristinė „Hamas“ organizacija. Rungtynės yra atidėtos ir bus sužaistos vėliau.

Ne ką blogiau žaidė ir „Valencia“, kuri savo sąskaitoje turėjo 5 laimėjimus.

Praėjusią savaitę ispanai netikėtai labai dideliu skirtumu – 52:83 pralaimėjo vienai iš Eurolygos autsaiderių Milano „Olimpia“ ekipai.