J. Valančiūnas su „Pelicans“ pranoko L. Dončičiaus „Mavericks“ klubą

„New Orleans Pelicans“ (5/6) komanda antradienio naktį namuose 131:110 (33:26, 37:28, 44:31, 17:25) įveikė „Dallas Mavericks“ (8/3) ekipą.

J. Valančiūnas su „Pelicans“ pranoko L. Dončičiaus „Mavericks“ klubą.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 15, 2023, 7:13 AM, atnaujinta Nov 15, 2023, 8:52 AM

Šeimininkai rungtynes laimėjo per pirmuosius tris kėlinius, per kuriuos pelnė net 114 taškų. Prieš lemiamą ketvirtį „Pelicans“ turėjo solidų 29 taškų pranašumą (114:85).

Jonas Valančiūnas nugalėtojams per 22 minutes pelnė 6 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo vienos blankesnių lietuvio rungtynių sezone.

„Mavericks“ luderis Luka Dončičius per 26 min. įmetė 16 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojus į priekį vedė Brandonas Ingramas, kuris surinko 25 taškus.

„Pelicans“: B. Ingramas 25, J. Hawkinsas 25, Z. Williamsonas 19, H. Jonesas 19.

„Mavericks“: K. Irvingas 17, T. Hardaway 17, L. Dončičius 16.