„Baskonia“ be apsirgusio T. Sedekerskio iškovojo sunkią pergalę prieš ASVEL

Be kapitono Tado Sedekerskio rungtyniavusi Vitorijos „Baskonia“ (5/4) penktadienį svečiuose 88:81 (20:30, 19:22, 31:16, 15:16) palaužė Vilerbano ASVEL (2/7) klubą.

Chima Moneke<br> Imago/Scanpix nuotr.

Nov 17, 2023, 8:45 PM, atnaujinta Nov 17, 2023, 11:12 PM

Prieš rungtynes buvo paskelbta, jog lietuvis praleis rungtynes, kadangi susirgo gripu.

Nepaisant didelio praradimo, baskai registravę rungtynėms vos 9 žaidėjus sugebėjo susikaupti ir iškovojo sunkią pergalę.

Likus žaisti 3 minutes rezultatas buvo lygus – 79:79. Lemiamomis atakomis šeimininkų puolimas tylėjo, o Matthew Costello pataikė 3 baudos metimus iš 4, tritaškį pridėjo Markusas Howardas ir galiausiai estui Sanderiui Raieste pridėjus dvitaškį „Baskonia“ pirmavo 8 taškais likus žaisti pusė minutės.

Naudingiausiai nugalėtojų komandoje rungtyniavo Chima Moneke, kuris surinko 19 taškų (3/4 dvit., 4/6 trit., 1/1 baud.), 13 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 6 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 35 naudingumo balus.

Markusas Howardas prie pergalės pridėjo 35 taškus (3/8 dvit., 8/13 trit., 5/5 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 2 klaidas ir 25 naudingumo balus.

ASVEL: Mike‘as Scottas 22, Joffrey Lauvergne‘as 16, Paris Lee 12.

„Baskonia“: Markusas Howardas 35, Chima Moneke 19, Matthew Costello 16.

ASVEL turi 2 pergales ir užima 17-ąją vietą.

Baskai iškovojo 4 pergales paeiliui ir užima 9-ąją Eurolygoje.