Sėkmingai pasirodęs M. Grigonis padėjo „Panathinaikos“ pratęsti pergalių seriją Eurolygoje

Atėnų „Panathinaikos“ (6/4) su Mariumi Grigoniu iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui Eurolygoje. Ergino Atamano auklėtiniai ketvirtadienį namuose 90:73 (27:18, 22:17, 23:18, 18:20) įveikė „Valencia Basket“ (5/5).

Marius Grigonis<br>ZUMAPress.com/Scanpix nuotr.

Nov 23, 2023, 9:08 PM, atnaujinta Nov 24, 2023, 12:24 AM

Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje susikūrė svarią persvarą ir ją sėkmingai didino iki ketvirto kėlinio, kurį pasitiko pirmaudami 72:53.

Ketvirtajame kėlinyje „Valencia Basket“ dar sugebėjo sušvelninti atsilikimą iki 9 taškų (66:75), tačiau E.Atamano auklėtiniai surengė dar kelias sėkmingas atkarpas ir užsitikrino pergalę.

Nugalėtojų gretose žaidžiantis M.Grigonis ant parketo praleido net 33 minutes. Lietuvis rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 11 taškų (1/1 dvit., 3/4 trit.), 4 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 klaidas ir 13 naudingumo balų.

Tuo tarpu pergalės kalviu tapo Mathias Lessort‘as. Prancūzas surinko 18 taškų (6/8 dvit., 5/9 baud.), 7 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 klaidą, net 11 išprovokuotų pražangų ir 28 naudingumo balus.

Svečių komandoje išsiskyrė Semi Ojeleye, kuris vienintelis pelnė dviženklį skaičių taškų – 16 (3/3 dvit., 1/3 trit., 7/7 baud.). Puolėjas taip pat pridėjo 2 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 bloką, 1 klaidą, 7 išprovokuota pražangas ir 23 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Mathiasas Lessort‘as 17, Kostas Mitoglou 14, Jerianas Grantas 13.

„Valencia Basket“: Semi Ojeleye 16, Jaredas Harperis 9, Xabi Lopezas-Arostegui, Chrisas Jonesas ir Boubacaras Toure po 8.

Graikijos klubas iškovojo 4 pergales paeiliui ir su 6 laimėjimais iš viso užima 4-ąją vietą.

Valensijos klubas patyrė 4 nesėkmes iš eilės ir turėdami 5 pergales užima 10-ąją poziciją.

Praėjusiame sezone „Valencia Basket“ laimėjo abi tarpusavio rungtynes.