Eurolygoje nepralaimintis „Real“ sutriuškino ALBA krepšininkus

Madrido „Real“ (9/0) krepšininkai ketvirtadienį namuose 99:75 (27:17, 17:16, 23:18, 32:24) sutriuškindami Berlyno ALBA (1/9) pratęsė pergalingą žygį Eurolygoje.

Eurolygoje nepralaimintis „Real“ sutriuškino ALBA krepšininkus <br>AFP/Scanpix nuotr.

Nov 23, 2023, 9:29 PM, atnaujinta Nov 24, 2023, 12:53 AM

Chuso Mateo auklėtiniai jau pirmajame kėlinyje susikūrė dviženklį pranašumą ir sėkmingai jį laikydami visų rungtynių metu iškovojo eilinę pergalę.

„Karališkasis“ klubas taip pat užfiksavo sezono rekordą Eurolygoje, per rungtynes atlikdami 32 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Mario Hezonja. Kroatas pasižymėjo 26 taškais (5/7 dvit., 5/6 trit., 1/1 baud.), 4 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu ir 25 naudingumo balais.

„Real“: Mario Hezonja 26, Walteris Tavaresas ir Džananas Musa po 11.

ALBA: Gabriele Procida 14, Johannesas Thiemannas 12, Malte Delowas 9.

„Real“ laimėjo visus 9 mačus ir užima pirmąją vietą turnyre.

ALBA turėdami 1 pergalę rikiuojasi paskutinėje, 18-oje pozicijoje.