Kataloniją pradžiuginęs R. Grimau didžiavosi pergale prieš „Real: „Nuostabi naktis prieš nuostabų varžovą“

Nors krepšinio užkulisiuose buvo vis garsiau kalbama apie kaistančią „Barcelona“ komandos trenerio Rogerio Grimau kėdę, tačiau specialistas trečiadienį užtildė visus skeptikus, kai jo treniruojama Katalonijos komanda ant menčių paguldė Eurolygos čempioną Madrido „Real“.

Rogeris Grimau<br>R.Vilkelio nuotr.
Rogeris Grimau<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2024-01-04 12:15

„Barcelona“ pilnutėlėje namų „Palau Blaugrana“ arenoje vykusiose Eurolygos dvikvooej pranoko varžovus 83:78.

„Nuostabi naktis. Žaidėme labai gerai, nors pirmajame kėlinyje dėl kai kurių klaidų leidome „Real“ komandai pelnyti 47 taškus. Puolėme gerai, kontroliavome žaidimą, o po pertraukos sužibėjome gynyboje.

Šį vakarą atmosfera buvo puiki. Nuostabi naktis prieš nuostabų varžovą“, – po pergalės kalbėjo „Real“ pranokęs R.Grimau.

Tai buvo vos antrasis Madrido klubo pralaimėjimas šiame Eurolygos sezone. Šį sezoną tai buvo jau ketvirtasis principinis „El Clasico“ mūšis, o prieš tai pergalę visose trejose rungtynėse šventė „Real“.

Prieš pergalingą trečiadienio mūšį „Barcelona“ buvo pralaimėjusi tris kartus iš paskutinių ketverių rungtynių.

„Džiaugiuosi dėl šios pergalės ir dėl to, kad visi žaidėjai prie jos prisidėjo. Tai ir buvo pagrindinis raktas. Nenoriu išryškinti jokio krepšininko individualiai. Į rungtynes atvykome būdami blogos formos, bet žaidėjai parodė, kad jie nori tai pakeisti. Džiaugiuosi mūsų reakcija“, – pridūrė 45-erių krepšinio specialistas.