Serbiška priešprieša Eurolygoje baigėsi ramia „Crvena zvezda“ pergale prieš „Partizan“

Eurolygoje – dviejų nesutaikomų Serbijos varžovų akistata. Ketvirtadienį dvigubų mačų savaitėje ginklais Belgrade žvangino „Partizan“ (10/9) ir „Crvena zvezda“ (8/11). Rimto mačo neįvyko – jau po pirmosios dvikovos dalies 21 taško skirtumu nutolusi „Crvena zvezda“ susitvarkė su „Partizan“ 88:72 (24:13, 26:16, 15:19, 23:24).

„Partizan“ treneris Željko Obradovičius.<br>R. Vilkelio nuotr.

Jan 4, 2024, 8:44 PM, atnaujinta Jan 5, 2024, 12:14 AM

Dvigubos savaitės metu „Crvena zvezda“ laimėjo abejas rungtynes – nugalėjo dar ir Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą Stambulo „Fenerbahce“.

Pirmame kėlinyje Roko Giedraičio komanda atitrūko 11 taškų skirtumu – 24:13, o ilsėtis išėjo pirmaudama 50:29.

Po didžiosios pertraukos neįvyko jokių pasikeitimų ir „Crvena zvezda“ ramiai laimėjo.

R.Giedraitis per 26 minutes pelnė 14 taškų (3/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

„Crvena zvezda“: Nemanja Nedovičius 16, Freddie Gillespie ir Rokas Giedraitis (7 atk. kam.) po 14, Milošas Teodosičius 13 (7 rez. perd.), Adamas Hanga 11 (3/4 tritaškiai), Yago dos Santosas 10.

„Partizan“: Kevinas Punteris 17 (2/8 tritaškiai), P.J.Dozieras 12, Jamesas Nunnally ir Frankas Kaminsky po 11, Bruno Caboclo 10 (7 atk. kam.).

Komandos iki šio mačo buvo skirtingose pozicijose – „Partizan“ siekia įsitvirtinti geriausių komandų dešimtuke. 8-oje pozicijoje esantys Željko Obradovičiaus kariai praėjusiame ture palaužė visiškus Eurolygos autsaiderius Vilerbano ASVRL 90:77 ir atsitiesė po dviejų nesėkmių iš eilės.

Sėkmė lydėjo ir „Crvena zvezda“, kuri antradienį išvykoje susitvarkė su Šarūno Jasikevičiaus „Fenerbahce“ 85:76.

Pirmojo rato mače pergalę savo aikštėje šventė „Partizan“, nurungęs oponentą tik 88:86.