ALBA gavo „Virtus“ komandos meistriškumo pamokų

Dar vieną saldžią pergalę Eurolygoje nuskynė Bolonijos „Virtus“ (14/5) ekipa. Tarp turnyro lyderių žygiuojantis Italijos klubas šį kartą užtikrintai triumfavo Vokietijos sostinėje Berlyne.

J.Thiemannas (dešinėje).<br>R.Vilkelio nuotr.

2024-01-05 19:58, atnaujinta 2024-01-05 21:54

„Virtus“ išvykoje 83:68 (26:9, 22:18, 15:24, 20:17) patiesė vietos ALBA (3/16) krepšininkus.

Jautį už ragų svečiai griebė nuo pat pirmųjų rungtynių minučių – dar pirmajame kėlinyje Bolonijos klubas ėmė dominuoti ir įgijo dviženklį pranašumą: prieš pirmojo ketvirčio pabaigą komandas jau skyrė 18 taškų skirtumas 26:8.

Antrajame kėlinyje tęsėsi „Virtus“ dominavimas – italai toliau didino pranašumą, kuris išaugo net iki 26 taškų (48:22).

„Mes negalime taip žaisti. Tai nėra krepšinis“, – ilgosios pertraukos metu kalbėjo ALBA treneris Israelis Gonzalesas.

Ir nors po pertraukos aikštės šeimininkams pavyko parodyti gyvybės ženklus ir sušvelninti atsilikimą iki vienženklio, bet ketvirtajame kėlinyje „Virtus“ ir vėl susikrovė užtikrintą pranašumą ir šventė pergalę.

ALBA: Matteo Spagnolo ir Johannesas Thiemannas po 13, Sterlingas Brownas 12, Matthas Thomasas 8.

„Virtus“: Tornikė Šengelija ir Bryantas Dunstonas po 12, Danielis Hackettas 10.