Naudingas T. Sedekerskio žaidimas neišgelbėjo: pergalę šventė be R. Jokubaičio žaidusi „Barcelona“

Dramatišką pergalę penktadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse iškovojo be Roko Jokubaičio rungtyniavusi „Barcelona“ (13/6) krepšininkai. Namuose vykusiose rungtynėse Rogerio Grimau auklėtiniai šį kartą pranoko Vitorijos „Baskonia“ (10/9) krepšininkus.

Tadas Sedekerskis<br>G.Bitvinsko nuotr.
Rokas Jokubaitis<br>R.Vilkelio nuotr.

Jan 5, 2024, 9:29 PM, atnaujinta Jan 5, 2024, 11:40 PM

„Barcelona“ laimėjo akistatą 89:85 (24:23, 23:19, 15:26, 27:17).

Rungtynių pradžioje aikštės šeimininkai įgijo ankstyvą pranašumą ir pirmavo praktiškai visos pirmosios rungtynių pusės metu. Į ilgąją pertrauką „Barcelona“ išėjo pirmaudama 47:42.

Vis dėlto antroje rungtynių dalyje vaizdas ėmė keistis – „Baskonia“ ne tik pasivijo varžovus, bet ir persvėrė rezultatą, o ketvirtojo kėlinio metu svečiai pirmavo net 12 taškų pranašumu.

Bet tada du tritaškius iš eilės pataikiusi „Barcelona“ vėl užkūrė pilnutėlę „Palau Blaugrana“ areną, o Jano Vesely galingi dėjimai persvėrė rezultatą katalonų naudai.

Akistatos pabaigoje „Baskonia“ dar turėjo progą išplėšti pratęsimą, bet Ch.Moneke tolimas metimas skriejo pro šalį.

T.Sedekerskis šiose rungtynėse per 30 minučių įmetė 14 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

R.Jokubaitis šias rungtynes praleido dėl ligos.

„Barcelona“: Janas Vesely 23, Jabari Parkeris 17, Willy Hernangomezas 16, Joelis Parra 13.

„Baskonia“: Markusas Howardas 21, Tadas Sedekerskis 14, Matthew Costello 11.