M. Buzelio ekipa G lygoje ir toliau žygiuoja be pergalių

Mato Buzelio atstovaujama „G League Ignite“ (0/5) ekipa namuose 115:125 (25:33, 31:33, 35:28, 24:31) pripažino „Oklahoma City Blue“ (1/4) pranašumą.

M. Buzelis.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 6, 2024, 9:35 AM, atnaujinta Jan 6, 2024, 3:22 PM

Lietuvis surinko 14 taškų (4/11 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 8 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, blokavo 2 metimus, 2 kartus suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.

M.Buzelis rungtyniavo beveik 38 minutes (daugiausiai rungtynėse) ir išmetė daugiausiai metimų savo komandoje.

Rezultatyviausiai pralaimėtojų komandoje rungtyniavo Tyleris Smithas, kuris rungtynes baigė su 21 tašku (4/6 dvit., 3/7 trit., 2/4 baud.), 5 atkovotais kamuoliais, 2 blokais ir 3 klaidomis.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Jahmi'usas Ramsey, kuris surinko 26 taškus (9/13 dvit., 0/2 trit., 6/7 baud.), 10 atkovotų ir 5 perimtus kamuolius.

2019 metais G lyga įvedė vieno baudos metimo taisyklę, numatančią, kad visose situacijose per pirmąsias 46 žaidimo minutes galima mesti tik vieną baudos metimą. Taigi, jeigu prieš metiką prasižengiama šiam metant tritaškį antrajame kėlinyje, jis atlieka vieną baudos metimą, kurio vertė yra 3 taškai.