Nuostabus M. Buzelio pasirodymas pergalės G lygoje neatnešė

Matas Buzelis G lygoje surengė įspūdingą pasirodymą, tačiau jo atstovaujama „Ignite“ (0/7) ekipa ir toliau žengia be pergalių reguliariajame sezone.

Matas Buzelis<br>AFP/Scanpix nuotr.

2024-01-10 08:15

Lietuvio atstovaujamas klubas namuose 104:105 (30:21, 26:28, 27:31, 21:25) pripažino „Austin Spurs“ (5/0) pranašumą.

M.Buzelis surengė geriausią savo asmeninį pasirodymą reguliariajame sezone.

19-metis pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 1/6 trit., 4/5 baud.), sugriebė 15 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus ir suklydo 5 kartus.

Dvigubu dubliu pasižymėjęs lietuvis buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas kartu su Johnu Jenkinsu.

Tiesa, „Ignite“ komandoje“ nerungtyniavo dar du gerai vertinami krepšinio talentai – Ronas Hollandas ir Izanas Almansa.

2019 metais G lyga įvedė vieno baudos metimo taisyklę, numatančią, kad visose situacijose per pirmąsias 46 žaidimo minutes galima mesti tik vieną baudos metimą. Taigi, jeigu prieš metiką prasižengiama šiam metant tritaškį antrajame kėlinyje, jis atlieka vieną baudos metimą, kurio vertė yra 3 taškai.