Pasipriešinti Slobožanskės klubui nesugebėjusio „Wolves“ treneris K. Kemzūra: „Tiesiog „Prometey“ buvo geresnis“

Vilniaus „Wolves“ prarado visus šansus kovoti dėl vietos Europos taurės atkrintamosiose varžybose. „Vilkai“ Rygoje patyrė skaudžią nesėkmę, nusileisdami ukrainiečių Slobožanskės „Prometey“ 64:91 (15:29, 14:20, 23:21, 12:21).

Kęstutis Kemzūra<br>T.Bauro nuotr.

Jan 17, 2024, 10:55 PM, atnaujinta Jan 17, 2024, 11:17 PM

Reguliariajame čempionate likus žaisti trejas rungtynes nuo šeštoje vietoje esančio Ukrainos klubo „Wolves“ turnyro lentelėje atsilieka 3 pergalėmis ir Vilniuje juos įveikė 16 taškų skirtumu, todėl, per likusius turus susilyginus pergalėmis, aukštesnę vietą dėl geresnio tarpusavio rungtynių santykio užimtų „Prometey“.

Nuo mačo pradžios priekyje buvę šeimininkai ilsėtis išėjo „Prometey“ pirmaujant 49:29.

Trečiąjį ketvirtį Slobožanskės komanda pradėjo 2 taikliais metimais ir pirmavo 24 taškų pranašumu.

Sužaidus 3 minutes, „Wolves“ neteko ir antrojo įžaidėjo, nes Kristupui Žemaičiui kovoje dėl kamuolio varžovas sutrenkė į veidą.

Nors Kęstučio Kemzūros kariauna buvo sumažinusi atsilikimą iki 50:60, ketvirtame kėlinyje skirtumas pašoko iki 52:77.

„Tiesiog „Prometey“ buvo geresnis. Pirmoji mačo dalis buvo bloga, o trečiame kėlinyje sugebėjome perpus ištirpdyti tą persvarą.

Tačiau Kristupo Žemaičio trauma, keli svarbūs varžovų metimai lėmė, kad viskas sugrįžo atgal. Be to tos pačios klaidos, kurios buvo pirmoje dvikovos dalyje, atsinaujino ir ketvirtame kėlinyje.

Po tokių klaidų nebuvo nei psichologinių nei moralinių jėgų atsitiesti“ – po mačo Europos taurės televizijai tikino „Wolves“ treneris Kęstutis Kemzūra.

Kitas Europos taurės rungtynes „Wolves“ žais sausio 24 d. Venecijoje su „Umana Reyer“ (Italija).