Įspūdingas lemiamas kėlinys išgelbėjo „Virtus“ nuo pralaimėjimo autsaideriams

Bolonijos „Virtus“ (15/7) krepšininkai ketvirtadienį namuose 73:63 (19:10, 8:22, 18:22, 28:9) pranoko Vilerbano ASVEL (4/18).

Įspūdingas lemiamas kėlinys išgelbėjo „Virtus“ nuo pralaimėjimo autsaideriams<br> Imago/Scanpix nuotr.

2024-01-18 21:19, atnaujinta 2024-01-19 00:39

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo svečiams iš Prancūzijos pirmaujant 54:45.

Tačiau per pirmąsias 8 ketvirtojo kėlinio minutes ASVEL krepšininkai sugebėjo pelnyti vos 3 taškus ir priešpaskutinė rungtynių minutė prasidėjo „Virtus“ krepšininkams pirmaujant 65:57. Tragišką kėlinį žaidę ASVEL krepšininkai per likusį laiką skirtumo nepanaikino ir patyrė pralaimėjimą.

Nugalėtojus į pergalę vedė Danielis Hackettas, surinko 19 taškų (6/8 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas, 7 išprovokuotas pražangas ir 29 naudingumo balus.

„Virtus“: Danielis Hackettas 19, Marco Belinelli 18, Isaia Cordinieras 12.

ASVEL: Youssoupha Fallas 17, Parisas Lee 14, Joffrey Lauvergne'as 9.

„Virtus“ su 15 laimėjimų po 22 rungtynių rikiuojasi 3-oje pozicijoje.

ASVEL turėdami 4 pergales užima 17-ąją vietą.

„Virtus“ laimėjo pirmąsias tarpusavio rungtynes 87:84.