K. Duranto šou nukalė „Suns“ pergalę prieš „Bulls“

Kevinas Durantas įsūdė pergalingą metimą į „Chicago Bulls“ (21/24) krepšį, o „Phoenix Suns“ (25/18) laimėjo šį mačą, nors vienu metu atsilikinėjo 23 taškais.

Kevinas Durantas<br> AP/SPO/Scanpix nuotr.

Jan 23, 2024, 8:36 AM

„Suns“ namuose 115:113 (22:37, 27:29, 34:24, 32:23) parodė du skirtingus veidus ir galop po pergalingo K.Duranto metimo nugalėjo „Bulls“ krepšininkus.

Įspūdingą šou šiame mače surengė Kevinas Durantas, kuris per 41 minutę pelnė 43 taškus (10/17 dvit., 6/15 trit., 5/6 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius.

Beje, po rungtynių „Suns“ žvaigždė sureagavo į Joelio Embiido 70-ies taškų pasirodymą.

„Jis įmetė 70?! 70?! Velnias“, – po mačo prieš „Bulls“ kalbėjo puolėjas.

„Bulls“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Coby White‘as, kuris taip pat buvo šalia trigubo dublio. Gynėjas per 41 minutė pasižymėjo 26-ais taškais (6/9 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud.), sugriebė 10 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

Pirmąją mačo pusę 49:66 laimėjo būtent „Bulls“ krepšininkai, kurie trečiojo kėlinio pradžioje po DeMaro DeRozano dvitaškio susikrovė net 23-ųjų taškų persvarą (56:79).

Visgi po to K.Durantas ir jo komandos draugai užkūrė pirtį ir prieš pat trečiojo kėlinio pabaigą sumažino Čikagos ekipos pranašumą iki 7 taškelių (83:90).

Ketvirtajam kėliniui įpusėjus „Suns“ pavyko persverti rungtynių rezultatą savo naudai (102:99), tačiau per likusį laiką abi ekipos keitėsi sėkmingais epizodais ir nei vienai komandai nepavyko susikrauti didesnio pranašumo.

Likus 30 sekundžių iki mačo pabaigos K.Durantas pataikė tolimą metimą ir leido „Suns“ pirmauti dviem taškais (113:111). Visgi po to sudėtingu metimu atsakė ir D.DeRozanas, kuris išlygino rezultatą (113:113).

Rungtynių baigtį į savo rankas pasiėmė patyręs K.Durantas, kuris įsūdė pergalingą metimą per varžovų rankas ir taip išplėšė „Suns“ pergalę prieš „Bulls“ (115:113).

Po šios pergalės „Suns“ Vakarų konferencijoje rikiuojasi penktoje vietoje, o „Bulls“ po dar vieno pralaimėjimo Rytuose užima 9-ąją vietą.

„Suns“: Kevinas Durantas 43, Bradley Bealas 18 (5/13 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud., 5 rez. perd., 4 atk. kam.), Devinas Bookeris 16 (4/5 dvit., 2/6 trit., 2/3 baud., 5 rez. perd., 4 atk. kam.) ir Drew Eubanksas 10 (4/4 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Bulls“: Coby White‘as 26, DeMaras DeRozanas 21 (7/14 dvit., 1/3 trit., 4/6 baud., 5 atk. kam., 3 rez. perd.), Nikola Vučevičius 19 (8/12 dvit., 1/5 trit., 17 atk. kam., 7 rez. perd.), Alexas Caruso 15 (5/11 trit., 4 atk. kam., 3 rez. perd., 3 blok. met.), Ayo Donsumu (6/9 dvit.) ir Patrickas Williamsas (3/8 trit., 4 atk. kam.) po 13.