Skirtingas rungtynių dalis sužaidusi „Real“ palaužė „Olympiakos“ I. Brazdeikis mačą pradėjo starto penkete

Madrido „Real“ (20/3) šiaip ne taip išnešė sveiką kailį prieš išretėjusią Pirėjo „Olympiakos“ (12/11). Šį mačą Graikijos klubo starto penkete pradėjo Ignas Brazdeikis, tačiau lietuvis neblizgėjo.

Džananas Musa<br> AFP/SPO/Scanpix nuotr.

2024-01-25 21:17, atnaujinta 2024-01-26 00:15

„Real“ 90:85 (30:13, 22:17, 16:25, 22:30) laimėjo dramatišką mūšį Ispanijos sostinėje prieš „Olympiakos‘ krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs I.Brazdeikis per 10,5 minutės pasižymėjo 4 taškais (1/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 2 pražangomis, išprovokuota pražanga ir 1 naudingumo balu.

Buvęs „Žalgirio“ gynėjas Nazas Mitrou-Longas „Olympiakos“ gretose per 18 minučių sumetė 6 taškus (2/4 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių „Real“ skuodė į priekį, kuomet pirmąjį kėlinį laimėjo įspūdingu 17-os taškų skirtumu (30:13).

Antrajame ketvirtyje savo dominavimą tęsė karališkasis klubas, kuris į ilgąją pertrauką ėjo turėdamas 22-ejų taškų pranašumą (52:30).

Visgi Graikijos grandai atsigavo trečiajame kėlinyje, kur sužaidė pakankamai gerą atkarpą, kėlinį laimėjo 16:25 ir į lemiamas 10 rungtynių minučių ėjo atsilikinėdami 13-os taškų skirtumu (68:55).

Ketvirtajame kėlinyje ir toliau geriau atrodė „Olympiakos“, kurie po Kosto Papanikolaou baudos metimų sumažino „Real“ pranašumą iki vos 4 taškų (82:78), tačiau po to keturiais taškais paeiliui atsakė Džananas Musa ir karališkasis klubas vėl turėjo saugų pranašumą prieš „Oly“ (86:78).

Po to dvitaškį pataikė Alecas Petersas, tritaškį pridėjo K.Papanikolaou ir „raudonieji“ sumažino „Real“ pranašumą iki 3 taškų (86:83).

Visgi po to dvitaškiu atsakė Facundo Campazzo, sugrąžinęs „Real“ 5 taškų persvarą (88:83), o kitoje aikštės pusėje 2 taškais atsakė buvęs žalgirietis Nazas Mitrou-Longas (88:85).

Visgi „Olympiakos“ pritrūko laiko užbaigti įspūdingą sugrįžimą, kadangi dviem baudos metimais mačą uždarė ne kas kitas, o F.Campazzo (90:85).

Primename, kad šiame susitikime šeimininkai vertėsi Walterio Tavareso, Sergio Llulo ir Guerschono Yabuseles, o „Olympiakos“ savo gretose neturėjo čiurną susižeidusio Nikola Milutinovo, kelio skausmus jaučiančio Moustapha Fallo ir Nigelio Williamso-Gosso.

Rezultatyviausiai „Real“ gretose rungtyniavo bosnis Džananas Musa. Puolėjas per 23 minutes pelnė 20 taškų (4/7 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 19 naudingumo balų.

„Olympiakos“ gretose įspūdingą mačą sužaidė Kostas Papanikolaou. Puolėjas per 25,5 minutės sukratė 25 taškus (2/4 dvit., 6/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir užfiksavo 26 naudingumo balų pasirodymą.

„Real“: Džananas Musa 20, Mario Hezonja 16 (2/7 dvit., 2/3 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam.), Gabrielis Deckas 14 (4/6 dvit., 2/4 trit., 2 atk. kam., 2 rez. perd.), Facundo Campazzo (4/6 dvit., 0/4 trit., 4/4 baud., 9 rez. perd., 6 atk. kam., 5 klaid., 8 išpr. praž., 21 naud. bal.).

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 25, Alecas Petersas 12 (3/4 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud., 5 atk. kam.), Luke'as Sikma 10 (5/10 dvit., 10 atk. kam., 3 rez. perd., 17 naud. bal.) ir Shaquielle'as McKissicas 9 (2/3 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud., 3 atk. kam.).