„Nuggets“ gavo sezono antausį – NBA čempionus pažemino „Knicks“

NBA čempionės titulą ginanti „Denver Nuggets“ (31/15) pirmą kartą šiame sezone patyrė itin rimtą pažeminimą. Mike'o Malone'o komanda Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje net 38 taškų skirtumu – 84:122 (21:33, 20:29, 25:36, 18:24) nusileido „Knicks“ (28/17) krepšininkams.

„Nuggets“ žaidėjai Nikola Jokičius ir Aaronas Gordonas<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jan 26, 2024, 7:28 AM, atnaujinta Jan 26, 2024, 7:29 AM

Ankstesnis didžiausias „Nuggets“ pralaimėjimas buvo patirtas gruodžio 29 dieną, kai Denveris namie krito prieš „Oklahoma City Thunder“ 93:119.

Denverio ekipos vedlys serbas Nikola Jokičius per 27 minutes įmetė 31 tašką (11/15 dvit., 2/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 7 sykius suklydo.

„Šį vakarą tik viena komanda pasirodė ant parketo. Mūsų nebuvo“, – po skaudaus pralaimėjimo aiškino serbas.

Niujorko klubas šioje dvikovoje neatsiliko nė karto – pirmame kėlinyje šeimininkai susikūrė dviženklę persvarą ir ją tik didino. „Knicks“ žaidėjai pataikė 52,9 proc. metimų (45 iš 85), iš jų 39,5 proc. (15 iš 38) tritaškių.

„Nuggets“ užbaigė penkių išvykų mačų seriją bendru rezultatu 3:2. Jie taip pat nusileido „Philadelphia 76ers“.

„Knicks“: OG Anunoby 26 (7/9 dvit., 3/9 trit., 6 per. kam.), Jalenas Brunsonas 21, Quentinas Grimesas 19, Julius Randle'as 17 (6/10 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Donte DiVincenzo 16, Milesas McBride'as 13 (4/5 trit.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 31, Aaronas Gordonas 12, Jamalas Murray 9.