Vitorijoje blankus T. Sedekerskio pasirodymas pažymėtas pralaimėjimu

Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (12/11) Eurolygos namų rungtynėse 62:77 (13:16, 16:29, 19:13, 14:19) neprilygo „Valencia Basket“ (12/11) ekipai.

Tadas Sedekerskis<br>Zuma/Scanpix nuotr.

Jan 26, 2024, 9:19 PM, atnaujinta Jan 27, 2024, 1:06 AM

T.Sedekerskis per 32 minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

Svečiai pranašumą susikrovė antrajame kėlinyje surengdami kelis sėkmingus spurtus, kurie leido antrą rungtynių pusę pasitikti pirmaujant 45:29.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje baskai sugebėjo sumažinti atsilikimą vos iki 3 taškų (56:59), tačiau Valensijos krepšininkai į atsakė sukurdami atkarpą 13:1 ir užsitikrindami pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė Brandonas Daviesas, kuris pelnė 19 taškų (6/9 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

„Baskonia“: Chima Moneke 16, Vanja Marinkovičius 10, Jordanas Theodore‘as 9.

„Valencia“: Brandonas Daviesas 19, Chrisas Jonesas 12, Semi Ojeleye 11.

Baskai turėdami 12 pergalių po 23 rungtynių užima 11-ąją vietą.

Valensijos ekipa su 12 laimėjimų rikiuojasi 9-oje pozicijoje.

Pirmosios tarpusavio rungtynės baigėsi „Baskonia“ pergale 98:84.