Namie kovojusi „Crvena zvezda“ sugrąžino skolą „Valencia“ krepšininkams

Eurolygoje šią savaitę ekipos sužais po du mačus: antradienį savo kovas pradėjo Roko Giedraičio atstovaujamas Belgrado „Crvena zvezda“ ir ispanų „Valencia“. Serbai sugebėjo su kaupu atsirevanšuoti svečiams 82:64 (11:12, 28:18, 22:19, 21:15).

R.Vilkelio nuotr.
Imago/Scanpix nuotr.

Jan 30, 2024, 8:31 PM, atnaujinta Jan 31, 2024, 12:29 AM

„Crevena zvezda“ galingai spurtavo antrame kėlinyje, kai sužaidusi kelias minutes 12:0 atitrūko 23:12. Sužaidus antrame kėlinyje 6 min. rezultatas jau buvo 32:18. Trečiame kėlinyje dviženklis skirtumas išliko – 48:38, kaip ir ketvirtame – 75:59.

R.Giedraitis per 24 minutes pelnė 8 taškus (3/5 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/3 baudos metimai), sugriebė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

Crvena Zvezda“: Nemanja Nedovičius 27 (6/7 tritaškiai, 27 naud. bal.), Mike‘as Tobey 11, Rokas Giedraitis 8.

„Valencia“: Chrisas Jonesas 11, Damienas Inglisas ir Nathanas Reuversas po 10, Semi Ojeleye 9, Jaredas Harperis 8.

Ispanų komanda su 12 pergalių balansuoja ties įkrintamosiosiomis rungtynėmis. Praėjusiame ture „Valencia“ įveikė Vitorijos „Baskonia“ 77:62 ir buvo pratęsusi pergalių seriją iki dviejų.

Tuo tarpu „Crvena zvezda“ turėjo du pralaimėjimus iš eilės, praėjusią savaitę kritusi nuo autsaiderės Berlyno ALBA 80:89. Pirmojo rato mače ispanai įveikė serbus 85:81.