Geriausią savo šio sezono Eurolygos mačą sužaidęs I. Brazdeikis padėjo susitvarkyti su ALBA

Eurolygoje antradienį kovojo pastaruoju metu greitį praradusi Igno Brazdeikio Pirėjo „Olympiakos“ ir vienas iš turnyro autsaiderių Berlyno ALBA. Nors vokiečiai ir bandė sukurti rimtą intrigą, galiausiai graikai šventė pergalę 101:87 (20:17, 25:31, 33:13, 23:26).

Ignas Brazdeikis<br>SIPA/Scanpix nuotr.

2024-01-30 20:31, atnaujinta 2024-01-31 00:30

Vokiečiai nenorėjo būti mušami ir priešinosi graikams – pirmąjį kėlinį jie žengė koja kojon, o antrame net išsiveržė į priekį 41:40.

Sėkmingiau pradėję trečiąjį ketvirtį „Olympiakos“ susigrąžino persvarą 53:50, bet vokiečiai ir dar kartą išlygino rezultatą 53:53.

Tačiau tuomet Pirėjaus ekipa įjugė galingą pavarą ir tiesiog sumažė varžovus į miltus: laimėjo atkarpą 22:7 ir pabėgo 75:61.

To užteko galutinei pergalei. Starto penkete kovą pradėjęs Ignas Brazdeikis per 21 minutę įmetė 11 taškų (5/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/1 baudos metimai), atkovojo 5, perėmė 1 kamuolį bei surinko 13 naudingumo balų. Tai geriausias jo šio sezono pasirodymas Pirėjo ekipoje.

„Olympiakos“: Isaiah Cananas 31 (9/14 tritaškiai, 30 naud. bal.), Mosesas Wrightas 15, Nigelas Williamsas-Gossas 14, Ignas Brazdeikis ir Alecas Petersas po 11.

ALBA: Jonas Mattisseckas ir Timas Schneideris po 12, Sterlingas Brownas 10, Gabriele Procida 9, Justinas Beanas, Martinas Hermannssonas, Yanni Wetzellis ir Matteo Spagnolo po 8.

Graikai iki antradienio iš pastarųjų 4 mačų buvo laimėję vieną, o praėjusiame ture nusileido absuliučiam Eurolygos lyderiui Madrido „Real“ 90:85.

Tuo tarpu ALBA ekipa praėjusiame ture džiaugėsi pergale, įveikusi Belgrado „Crvena zvezda“ 89:80.

Pirmojo rato mače graikai negailėstingai įveikė vokiečius 94:67.