Japonijos pirmenybėse – skaudus D. Adomaičio ir A. Gudaičio klubo pralaimėjimas

Tokijo „Alvark“ Japonijos pirmenybėse buvo sutriuškinta, tačiau lietuviškajame klube gerą mačą sužaidė Artūras Gudaitis.

A. Gudaitis
A. Gudaitis

2024-02-10 11:00, atnaujinta 2024-02-10 12:48

Dainiaus Adomaičio vadovaujama Tokijo „Alvark“ (31/7) išvykoje 74:93 (14:25, 17:21, 26:25, 17:22) patyrė skaudų pralaimėjimą prieš Mikavos „NeoPhoenix“ (34/4) ekipą.

Šiame mače A.Gudaitis buvo tarp rezultatyviausių „Alvark“ gretose.

Centras per 20,5 minutės aikštelėje įmetė 15 taškų (7/7 dvit., 1/3 baud.) ir atkovojo 3 kamuolius.

Už A.Gudaitį Tokijo klube rezultatyviau rungtyniavo tik Sebastianas Saizas, kuris pelnė 16 taškų (6/13 dvit., 4/4 baud.) ir sugriebė 10 atkovotų kamuolių.

„NeoPhoenix“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Thirdy Ravena. Krepšininkas per 32 minutes aikštelėje pelnė 22 taškus (6/9 dvit., 1/2 trit., 7/8 baud.).

Rytų konferencijoje ‚Alvark“ ir toliau žygiuoja pirmoje vietoje, o „NeoPhoenix“ centrinėje konferencijoje taip pat užima pirmąją vietą.